Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyi elmentett oldalad,...

Mennyi elmentett oldalad, könyvjelződ, kedvenceid vannak a böngésződben? Hogyan rendszerezed?

Figyelt kérdés

2023. szept. 13. 11:38
1 2
 1/11 Szirty ***** válasza:
50%

"Mennyi elmentett oldalad, könyvjelződ, kedvenceid vannak a böngésződben?"


Öt darab.


"Hogyan rendszerezed?"


Sehogy. Arra nincs szükség.

2023. szept. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Több ezer. Mappákat hozok létre, azokban meg almappákat. Azokban is lehet almappákat. Pont úgy rendszerezem, ahogy a tárhelyeken, OS-ben a mappákban a fájlokat.
2023. szept. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Több ezer könyvjelzőm, kedvencem volt nekem is, de nem bírtam rendszerezni őket, mert mappákban almappák, azokban is almappák és minden, és végül az egészet kitöröltem, és igyekszek a nulláról felépíteni egy jobb rendszert, és a valóban szükséges dolgokat elmenteni. (Amiből sajnos sok van, például a tudományos publikációk és ilyenek.)
2023. szept. 13. 13:27
 4/11 anonim ***** válasza:

Felesleges ezeket gyűjtögetni van egy pár könyvjelzőm 10-20 db

Amikor keresgélek valamit bedobálom a kedvencekbe, ha nem kell már kuka.

2023. szept. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3-4.


A rendszeresen használtak jönnek history-ból (van rá sync a gépeim/telefon/tablet között, szóval bárhol látom, ha valahol látogattam), az összes többi meg vagy nem érdekel többet, vagy megkereshető gyorsan.

2023. szept. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4 Én sem gyűjtögetem, de muszáj a munkám miatt elmenteni a linkeket 2-3 évig, plusz minden évben van egy "nagytakarítás", amik már nem kellenek. Illetve a minden nap használtakból van minimum 50db.
2023. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szirty ***** válasza:
Én azért nem tartok sokat, mert a linkek nagyon gyorsan elavulnak.
2023. szept. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#5 Hogyan szinkronizáltad a telefonod és számítógéped közötti böngészőt? A Google Chromeot használom mindkét helyen, bekapcsoltam a szinkronizálást, mégis külön életet élnek.
2023. szept. 13. 15:35
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 az mondjuk baj, én Firefoxot használok, ott tökéletes (Win, macOS, iOS), de a Chrome is megy oda-vissza. Pár másodperc után már tudom folytatni a munkát másik eszközön.
2023. szept. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 CspCsj ***** válasza:

Most éppen: 41,369


Összes megnyitott lap könyvjelzőzése egyszerre: Ctrl+Shift+D, a dátumot beírom mappanévnek és kész.

Időnként ráeresztek egy böngésző-kiegészítőt, hogy az ismétlődések törlődjenek.


Utólag meg ha keresgélni kell, akkor Ctrl+Shift+O majd Ctrl+F

2023. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!