Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan magyar társkeres...

Létezik olyan magyar társkereső oldal, amely tudományos alapon választ párt a felhasználóinak?

Figyelt kérdés
A "The Big Bang Theory"-ban többször is említésre kerültek ilyen weboldalak; és szerintem a gyakorlatban is kivitelezhető. Például a weboldalon lenne egy pszichológiai teszt, amely megállapítja a felhasználó személyiségtípusát, és az oldal az alapján próbálná összepárosítani az illetőt a hozzá illő felhasználókkal. Esküdni mernék, hogy már létezik ilyen, de az, hogy magyar nyelvű is létezik-e, azt nem tudhatom.
2010. okt. 17. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tudom hogy van e ilyen de elég nagy marhaságnak és sznobizmusnak is tartanám.

szerinted csak olyan ember való valaki mellé aki intelligenciában és gondolkodásban tökéletesen megfelelő neki egy program szerint???

2010. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Természetesen nem. Semmi sem kényszerít, hogy használd a társkereső "extra" szolgáltatását, meg arra sem, hogy egyáltalán társkeresőt használj. Ugyanakkor meg mégis sokat segítene az embereknek a pártalálásban. Kinek mi jön be. Valakinek a diszkó, valakinek a love.hu, és bizony lennének sokan, akiknek a pszichológiai alapú társkeresés válna be.


Amúgy meg láttam olyan társkeresőt, amelyik meg asztrológiai alapokon működik. Érted, ASZTROLÓGIA! Most az akkor szerinted kevésbé hülyeség, mint IGAZI tudományos alapon keresni? Az egyetlen különbség a személyiségtípusok és a horoszkópok között, hogy a személyiségtípusok működnek is, csak azoknak valamiért mégis rosszabb a PR-ja. A legtöbben még csak nem is hallottak ezekről, miközben az asztrológiát meg az emberek 90%-a fújja.

2010. nov. 4. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!