Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook oldalt szeretnék...

Facebook oldalt szeretnék létrehozni induló vállalkozásomnak. Be lehet állítani, hogy amíg 1-2 tartalmat feltöltök, addig ne legyen látható az oldal mások számára?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha nem tettem fel elég érthetően a kérdésem. Még kipróbálnbám, hogyam működne egy oldal, ha feltöltök 1-2 dolgot, képet, cikket, megnézném úgy, hogy még ne legyen látható mások számára. Tudom, senki sem fog róla tudni, de mégis, én nyugodtabb lennék, a kezdeti lépésekkel úgy próbálkozhatnék, hogy az még ne legyen nyílvános.

Köszönöm, ha valaki válaszol



2023. szept. 20. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugi ameddig nem kezded el megosztani és/vagy fizetett hirdetésben tolni a kutya nem látja mit csinálsz. 😉

Az is egy külön opció, hogy az ismerőseiddel megosztod, önmagától nem terjed megtalálni is nehéz.

2023. szept. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valóban így van, ahogy #1 mondja. Még ha az adott téma iránt érdeklődnek is az emberek, hirdetés nélkül szinte biztos, hogy nem fogja feldobálni nekik.

Régebben az oldal láthatóságát az oldal beállításainál tudtad szabályozni, egy ideje már megszűnt ez a lehetőség. Inaktiválni vagy törölni tudod az oldaladat, viszont egyik esetben sem tudsz utána létrehozni rajta tartalmakat.

2023. szept. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. Hát kár, de sebaj
2023. szept. 20. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!