Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telefonon a youtube erőszakosa...

Telefonon a youtube erőszakosan tolja az 1 hónapos próbát, ha véletlen rábökök, ugye nem vagyok köteles fizetni és elinditani? (nincs is fizetési mód se a google-be)többi a kommentbe.

Figyelt kérdés
Sziasztok, hogy értsétek a jobb kezem nem 100%-os de mozog stb ezzel szoktam a telefonon böngészni, a képernyőn a jobb kezemmel navigálok (a ballal fogom a telót). A youtube elég erőszakosan tolja , hogy ingyen hónap stb, van hogy beugrik 1 bezárható ablak, de van hogy a főlapon a videók közé rakja a hirdetést.A kérdés lényege , én nem értek hozzá, . Ha véletlenül megnyomom hogy próba inditása mi történik? Köteles vagyok megadni fizetési adatokat (mert úgy tudom előre kell és csak akkor utána adja a hónapot), vagy csak simán zárjam be az ablakot és ennyi? Tudom elég hülye kérdés de fentebb irtam, miért esélyes hogy 1szer rá bökök véletlen az inditás.Android telefonos youtube appról van szó. (tehát nem a webes verzio)
2023. szept. 21. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell adni hozzá a kártya adatait, hogy ha nem mondod le azonnal tudja hosszabbítani fizetősen. Ha nem adod meg nem indul az ingyen hónap se.
2023. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor ha véletlen rámegyek semmi nem fog történni?(gondolom kér adatokat, azt meg bezárom és kész nem vagyok köteles folytatni csak mert rányomtam. ),
2023. szept. 21. 10:35
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Az előző kérdésednél is tisztázva lett, egy egyszeri kattintás semmilyen visszavonhatatlan következménnyel nem jár; és hogy a fizetéseket több jóváhagyási lépésen keresztül kell vinni - véletlenül nem tudsz előfizetni semmire.
2023. szept. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
62%

Szerintem kb 2500 forintért amúgy tök megéri előfizetni.

Konkrétan 3 kenyér ára.

2023. szept. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi , én nekem nincs szükségem rá, nekem jó igy. 3 igen tisztáztuk de itt ezt nem tudtam elindul e a hónap stb. köszi
2023. szept. 21. 11:12
 6/10 A kérdező kommentje:
"Az előző kérdésednél is tisztázva lett, egy egyszeri kattintás semmilyen visszavonhatatlan következménnyel nem jár; és hogy a fizetéseket több jóváhagyási lépésen keresztül kell vinni - véletlenül nem tudsz előfizetni semmire." Szerződés se kötelez fizetésre? Véletlen megint rá mentem, a fentebb emlitett okok miatt, elolvastam, hogy a továbblépéssel elfogadsz ezt meg azt, ezek a szerződések nem számitanak, igy se vagyok köteles megadni fizetési adatokat stb,, (tehát amit irtatok értem megértettem, itt most az érdekelne, hogy ha véletlen megnyomom a gombot, akkor nem fogadok el semmi olyat, ami utána kötelez bármire is? ) köszi
2023. okt. 7. 16:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Továbbra sem így működik. Ha fizetős dolgot találsz, addig nem használhatod míg előre ki nem fizetted. Ehhez nyilván el kell fogadni feltételeket, nyilatkozatot adni, a lépések része. Mindaddig amíg nem adsz meg bankkártya adatokat, és hagyod jóvá a fizetést, nem tudsz a neten fizetni.

Egy véletlen gombra kattintás vagy a fizetési lépések elindítása sem jár kötelezettséggel, mert bezárod és kész.

2023. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi igen felfogtam, ezt nem tudtam, a szerződésbe mi van, köszi
2023. okt. 7. 18:17
 9/10 anonim ***** válasza:

"Szerződés se kötelez fizetésre?"

Egy véletlen érintéssel nem kötsz szerződést.

2023. okt. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9 es köszi, sajnos a kezem nem mindig oda megy ahova szeretném ezért félek az ilyen véletlen, ráböktem valamire dolgoktól. (az ép kezemmel ugye a telefont fogom)
2023. okt. 28. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!