Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elfelejtettem a Facebook...

Elfelejtettem a Facebook jelszavam, hogyan tudom megváltoztatni ha egyébként be vagyok jelentkezve?

Figyelt kérdés

Az e-mail címemhez és a megadott telefonszámhoz természetesen hozzáférek, de amikor az elfelejtett jelszóra megyek, akkor kéri, hogy adjam meg a jelszavam. De hát pont azt nem tudom és nincs más alternatíva. Vagy nem találom. Nem lehet e-mailben vagy sms-ben egyszer használatos jelszót kérni valahol? 🤔


Köszönöm a segítséget!



2023. szept. 23. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha automatikusan beléptet, a böngészőben el van tárolva a megjegyzett jelszó. Nézd meg egy privát ablakban, hogy a bejelentkezőoldalon kiválasztható-e a doboz kitöltése az adatokkal. Ha igen, a beállításokban van a mentett jelszavak között.
2023. szept. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Böngészőben sajnos nem léptet be automatikusan, csak az androidos applikációban. iPhone-ra költöznék át, de jelszó nélkül nem tudok belépni. A böngészős inkognitó mód adott fel újabb SMS lehetőséget, de az üzenet nem érkezik meg 😕
2023. szept. 23. 10:18
 3/5 anonim válasza:
100%
Ha kilépsz akkor valahol kell lenni olyan lehetőségnek, hogy emailre küldjön új jelszót
2023. szept. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Kilépsz->bejelentkezés másik fiókba->elfelejtetted a jelszavadat?->keresés inkább az email címed....alapjàn.

Ha oda megadod az emailcímet küldenie kell emailt amivel tudsz jelszót változtatni

2023. szept. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Addig nyomkodtam, hogy sikerült a Facebook és a Messenger is egy új e-mail címmel. Köszönöm szépen a segítséget!
2023. szept. 23. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!