Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet eltüntetni a...

Hogy lehet eltüntetni a honlapokról az eredeti tartalmat takaró hirdetéseket?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 20:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

pl itt:

[link]

2010. okt. 17. 20:10
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha admin vagy és tied az oldal akkor gondolom nem kérdezel ilyeneket, ha meg csak látogató... akkor sehogy.
2010. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem a linkelt oldal bejön rendesen! :)


Ha felbukkanó reklámokat szoktál látni, akkor használj szűrőket: pl. pop-up killer, vagy hasonló!


Általában a flash-es reklámoknak is szokott a jobb felső sarkában lenni egy X ami bezárja.

2010. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor esély sincs rá, hogy lássam az utolsó képet, csak, ha pop-up szűrőt használok?
2010. okt. 17. 21:22
 5/12 A kérdező kommentje:
2010. okt. 17. 21:29
 6/12 A kérdező kommentje:
Az a sárga szar hirdetés nagyon ott van.
2010. okt. 17. 21:30
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz semmilyen programot használni, mert csak ez az egy egyedi eset van, szerintem megoldható máshogy is. Elvileg a reklám az oldal tartalma fölött helyezkedik el, ha kijelölöd az oldal tartalmát, akkor a reklám alatt is ki lesz jelölve. Majd azt bemásolod Word-be, és ott látod mi volt a sárga téglalap alatt.

Viszont ha végleges megoldást keresel az ilyen gondokra, akkor reklámblokkolót kell használni. Például AdBlockPlus

2010. okt. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Adblock plus
2010. okt. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Oh hát tudom mi a bajod. Igazából ezt az oldal üzemeltetőjének kéne mondani, mivel nem volt tekintettel a kis monitort használókra és fixre tette a hirdetés kódját. Nézd meg nekem ilyen (igaz most nem a sárga csík van, másik reklám van helyette):

[link]

Konkrétan az oldal nagy képernyőre készült, neked kicsi a felbontásod, ha jól láttam valami 800x600-as vagy nem tom, de nem valami nagy. Nem tudod feljebb rakni? Vagy CRT monitorod van?

2010. okt. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ez egyszerű és gyors volt .

Telepítettem az ajánlott kiegészítőt.

2010. okt. 18. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!