Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtubeot használom bevételsze...

Youtubeot használom bevételszerzésre hó közepe óta és október 1 van, de még nem jelenik meg a bevételem az adsense profilban csak a youtube elemzésnél. Mikor fog?

Figyelt kérdés
2023. okt. 1. 00:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Még most se
2023. okt. 6. 15:08
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit írtak az elfogadott áltlános szerződési feltételeknél? Mikor van kifizetés?
2023. okt. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát ezaz hogy minden hónap elején...
2023. okt. 7. 13:14
 4/8 A kérdező kommentje:
nem ezt kérdeztem. hanem azt hogy miért nem.
2023. okt. 7. 13:14
 5/8 anonim ***** válasza:

"Az AdSense havi kifizetési ciklussal működik. Ha teljesítette a kifizetés feltételeit, a hónap 21. és 26. napja között kapja meg a kifizetést. Ebben az időszakban egy olyan sorelem látható a „Tranzakciók” oldalon, amely azt jelzi, hogy a kifizetés folyamatban van. További információ a kifizetések időbeli ütemezéséről."


Ha ezzel nem vagy tisztában, akkor valoszinüleg nem olvastad át, nem tudod, hogy mi a kifizetési küszöb, stb.


[link]

2023. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Finalized YouTube earnings for the previous month are added to your AdSense account balance between the 7th and 10th of the month, except for the first time transfer, which takes an extra month for review. There is a 30 day delay on the first finalization
2023. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2023. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 9.-e körül szoktam megkapni. Megjelent már azóta?
nov. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!