Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik oldalon érdemes hirdetn...

Melyik oldalon érdemes hirdetni gázkészülék-fűtés szerelést? és hogyan tudok ingyen Google-s hirdetéseket feladni?

Figyelt kérdés
bocs h nem írtam külön kérdésnek a két kérdést de hajnali háromkor nem volt kedvem egy órát várni: :)
2010. okt. 18. 03:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy online-marketing expert, de azt tudom, hogy a Google akkor fog neked ingyen hirdetni, amikor te ingyen mész fűtést szerelni :)
2010. okt. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lol ez igaz am gondoltam hát ha van valami kis kapu de ezek szerintem nincs :)
2010. okt. 18. 12:52
 3/6 A kérdező kommentje:

Cégünk Magyarország vezető Víz-gázfűtés és klíma Szerelő cége.

Teljesen Garanciális munkát végzünk.

Pestmegye és Budapest Össze kerületében Nyújtunk szolgáltatásokat!.

futesszereles,fűtésszerelés,Fűtésszerelés,FUTESZERELES,

FŰTÉSZERELÉS,Futes szereles,futes szereles,fűtés szerelés,Fűtés szerelés,Gázfűtés,Konvektorok,SOS,sos,EXPRESSZ,EXPRESS,expressz,express,0-24,non-stop,nonstop,NON-STOP,NONSTOP,gázcirkó, álló gázkazán, álló kazán, átfolyós vízmelegítő, bojler, bolyler, cirkó, falfűtés, fali gázkazán, fali kazán, falifűtő, gázbojler, gázbojler, gázbolyler, gázégőfej, gázkazán, gázkészülék, gázkombicirkó, gázkoncektor, gázmelegítő, gáztűzhely, gázvízmelegítő, hőközpont, kazán, kombicirkó, kondenzációs gázkazán, kondenzációs kazán, konvektor, radiátor, tűzhely, vízmelegítő, gázcirkók, álló gázkazánok, álló kazánok, átfolyós vízmelegítők, bojlerek, bolylerek,Javitas,javítás.JAVITAS,JAVÍTÁS,GYORSSZOLGALAT,

gyorsszolgálat,gyorsszolgalat,GYORSSZOLGÁLAT,gyorszszolgálat,gyorszszolgalat.

06-20-287-75-99

2010. okt. 18. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk talán nem a spammelést kéne választani. Ingyen nem lehet hirdetni, ez van.
2010. okt. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

akkor úgy kérdezem hogy pénzért hol érdemes hirdetni?

Expressz kilőve ott már van!

azaz Alox vagy mi az az a gagyi helyen is van.

a googlen lenne jó csak ott nem tudom hogyan kell :S

2010. okt. 19. 19:43
 6/6 anonim válasza:

Ingyenes hirdetési oldalak:

Magyar nyelven:

[link]


Angol nyelven:

[link]


Német nyelven:

[link]


Bolgár nyelven:

[link]


Spanyol nyelven:

[link]



Google hirdetés google adwords.

2010. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!