Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook : Letiltott vagy...

Facebook : Letiltott vagy láthatatlan az egyik ismerősöm?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm a facebookon aki nagyon megbántott, ezért összevesztünk. Ki akartam törölni az ismerőseim közül, de ő már megelőzött. Nincs az ismerőseim listáján. Ha megnyitom az üzeneteket akkor látom amiket eddig írtunk, de ha rákeresek a nevére akkor nincs a keresőben. Megnéztem egy másik profilról, ott meg tudom keresni a keresőben. Csak az én profilomon keresztül nem tudom megkeresni.


A célom az lenne, hogy eltávolítsam az ismerőseim közül, és ne láthassa miket posztolok az oldalamon. Arra lennék kiváncsi, hogy lehetséges e az, hogy láthatatlanná vált vagy letiltott úgy, hogy továbbra is követi a profilomat? Ha igen, mit tehetnék ellene???? Előre is köszönöm a válaszokat.



2023. okt. 12. 17:50
 1/3 anonim válasza:
100%

Ha letiltott vagy letiltod, eltűnik teljesen a facebookról.

Ő se lát téged és te se őt

2023. okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem értem hogy egyszer azt írod hogy te akarod letiltani, máskor meg azt hogyan lehet nem letiltott lenni a másik fél által.

Nem tudod feloldani a letiltást más embernél

2023. okt. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"A célom az lenne, hogy eltávolítsam az ismerőseim közül" Ha letiltott téged, akkor tuti nem láthatod te sem az ismerőseid között!
2023. okt. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!