Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi határozza meg azt, hogy a...

Mi határozza meg azt, hogy a facebook adatlapunkon a meta kiket tesz be az első 9 helyre ismerősökhöz, akik aztán képpel látszanak is, és miért őket? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tehát hogy ha valakinek megnézed a profilját, akkor 9 ismerőst 3-3-3 darabot egymás alatt is lehet látni, és ugyanúgy a saját profil megnézésekkor is. De észrevettem, hogy nem minden megnézéskor random dobál be valakiket, hanem midnig ugyanaz a 9 ember szerepel ott, hogy ismerősök (és persze ki lehet nyitni, hogy összes, de alapból csak ez a 9 látszik hármasával), és nagyon ritkán van változás, de akkor is egy, max kettő cserélődik ki. Na, azt akarom megtudni, hogy miért ők vannak ott? Valami aktivitás? Vagy ők nézegetnek meg legsűrűbben? Mert az kizárt, hogy én őket nézem meg legsűrűbben, van köztük, akit egyáltalán nem szoktam.

2023. okt. 18. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ők a legrégibb ismerőseid.
2023. okt. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, teljesen vegyes. És nem is a legújabbak.
2023. okt. 18. 23:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ők laknak közel hozzád.
2023. okt. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, ez sincs így. Már próbáltam vizsgálni szempontokat, de se életkor, se földrajzi hely alapján nincs kategorizálva, nincs benük közös. CSak arra tudok esetleg gondolni, hogy ők néznek meg legtöbbször? Még aktivitás szempontjából se stimmel, van, akivel összesen nem beszéltem még annyit, mint mással, aki szintén ott van egyetlen nap alatt.
2023. okt. 19. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!