Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aliexpress Choice - Vámmentes...

Aliexpress Choice - Vámmentes lesz a szállítás?

Figyelt kérdés

Van ez a lehetőség a "Choice"kategóriában, ahol 3 kiválasztott terméket olcsóbban lehet megvenni.


A kérdésem az lenne, hogy azon kívűl, hogy ingyen szállítást ír, vámmentes is lesz?


Alapból ki lehet választani a szállítási módokat, amiből az "Aliexpress Standard Shipping" az vámmentesen jön, európai raktárból. Itt viszont semmi infó erről.Tartok tőle hogy kínából érkezik, az viszont vámköteles lesz.


Van valakinek tapasztalata?



2023. okt. 19. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
150 euró érték alatt vámmentes. Ha az áfafizetési kötelezettségre gondolsz, azt már a vásárlásnál a költségeknél el fogja számolni és ki kell fizetni. Ha pedig a vámeljárási díjra gondolsz amit a Posta kér, az zsákbamacska, hogy melyik futárszolgálathoz kerül végül és hogy hozzák be az EU-ba.
2023. okt. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 peetgy válasza:

"1/1 anonim"

Hülyeséget beszélsz, nem érted a kérdést, látszik, hogy gyakorlatlan vagy.

Ha Aliexpress Standard vagy Saver Shipping-et választasz, azt az Express One hozza ki és nincs postai vámeljárási díj meg hasonló bonyodalmak, ezért kell mindig ezt a szállítást választani annak ellenére, hogy párszáz forinttal ez mindig drágább.

A kérdező arra az új funkcióra gondolt ami most jelent meg, hogy Choice módozat, ott nem kínálja fel a különböző szállítási módokat és így veszélyes lehet, hogy belekerülsz a szívásos postai lehúzásos storyba. Én sem tudom a választ pont ezt google-ztam így találtam meg ezt a kérdést amire én is keresem a választ.

Szóval ha nem tudod a pontos választ ne okoskodj, mert félrevezetsz mindenkit, közben pedig te szorulsz információra Aliexpresses rendelés terén.

jan. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Alapvetően nem írt hülyeséget az első válaszoló, mert így van, csak valóban nem a kérdésre volt a válasz :)


Amennyiben segítség lehet: Kb 10 terméket rendeltem meg a "Choice" kategóriából, valamint a "3+ temék olcsóbban" lehetőséggel.


Végül 1 kivételével egyben érkezett meg és a One Expressz hozta, kb 2-3 hetes szállítási idővel. Ennek értelmében nem kellett fizetni.


Ebből kiindulva, szerintem ez Standrd vagy Saver Shipping volt alapból

jan. 10. 18:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!