Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncoreon a havi helyezést 50k...

Ncoreon a havi helyezést 50k alattit el lehet érni seedszerverek nélkül ha a gépem éjjel-nappal megy?

Figyelt kérdés

#Ncore, seed, torrent, legend, elite
2023. okt. 20. 17:35
1 2
 11/13 kissadi105 válasza:

Nekem is éjjel nappal megy, legalábbis 30 napból 28-29-ez biztosan!

11.034 vagyok.

2023. okt. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 ErniE76 válasza:
Én éveken keresztül 600-800. helyen voltam. Amit egyszer letöltöttem, az maradt is. Jelen pillanatban 4 HDD-n 9 TB van seedben napi 24 órában, éves 365 napban, lassan 14 éve. Igaz, mostanában lecseréltem a torrentklienst (MacOS), ezért most az összeset újból be kell "indítanom". Ez idő. Talán a tizedével vagyok meg (kb. 200 torrent). Így is 40000 környékén vagyok.
2023. okt. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Regebb voltam en is 50k alatt seedserver segitsege nelkul. Inkabb a rangert csinaltam. Egy honapig 24/24-en ment a gepem es csak azokat a torrenteket toltottem le amiknek magas volt a seed/leech szama. Sikerult is egy parszor a top1000 ala essek. Sajnos az aramkoltseg nem indokolta meg annyira a hasznot, ezert nem is torodtem vele egy ido utan (tagkent a 10 HnR boven elegendo, 48 orat a gepem biztosan mukodik egy het alatt, ezert nem okoz gondot a visszaseedeles). Ujabban mar nem lattam hasznat a hajtasnak. 10 eve regisztraltam, 5TB az ossz feltoltesem (bevallom, ebbol 1 TB-ot segitett az elejen az egyik haverom seedserverrel...de akkor is buszke vagyok a 4TB feltoltesre sajat geprol => jelzem: 10 ev alatt nem sok, de azert buszke vagyok ra :P ).


Roviden a kerdesre a valasz: Igen, meg lehet csinalni. (ha a kerdes az lenne, hogy megeri-e, akkor a valasz egyertelmu szamomra, hogy nem)

2023. nov. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!