Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon eltünt és messenger...

Facebookon eltünt és messengeren nem elérhető a barátnőm el számomra, de az ismerőseim száma nem valtozott mi történt?

Figyelt kérdés

Másik profillal is csak nagyon korlatozottan látható,de látható..

Az ismerőseim száma nem változott ugyanannyi mint volt nem lett új ismerősöm senki.


Ha tiltott, vagy törölt volna akkor csökkenie kellett volna eggyel..



2023. okt. 26. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már nem a barátnőd. Keress másikat.
2023. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Thunderfairy ***** válasza:
Pedig bizony a tiltásnál szoknak eltünni az ismerősők. Probáld élőbe megbeszélni vele.
2023. okt. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mi volt végül, tényleg tiltott, vagy törölte magát? Amúgy most én is megint hasonló helyzetbe kerültem, bár ő nem volt az ismerősöm. Viszont tiltásnál írja a FB, hogy ha tiltod megszűnik ismerősödnek lenni.

Meg kéne nézd hogy az ismerőseid közt ott van-e. Amúgy ha megvan vele a beszélgetés, akkor ha törli magát eltűnik a profilkép és azt látod névként hogy Facebook Felhasználó, ha tilt mindenhol akkor viszont látnád a nevét, profilképét viszont valami olyasmi lenne ha rá akarnál írni a Messenger alján hogy Ennek a személynek nem tudsz üzenetet küldeni. Ha csak Messengeren tilt, akkor tudsz írni, elküldőttnek mutatja, de nem kapja meg. Nagyon sok lehetőség van, pl archiválhatja is, kéretlennek jelölheti, szóval nem kevés időm van ebbe mire mindet végigpróbáltam, és még mindig találok új lehetőségeket.

2023. okt. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez akkor amikor történt tiltás volt.
dec. 9. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!