Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube érzékeli az adblock-ot...

Youtube érzékeli az adblock-ot ..letiltott hogy vidiket tudjak lejátszani ,kivéve ,ha engedélyezem a reklámok lejátszását..valahogy kilehet játszani?

Figyelt kérdés
van erre valami megoldás,hogy továbbra is reklámmentesen éljem a Youtube-ot?

2023. okt. 26. 18:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
34%
Prémium
2023. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
58%
Szabó Viktor erről csinált egy Shorts videót, hogy milyen jó, hogy már nem lehet adblock-ot használni, a komment szekcióban egy csomó ember írt, hogy lehet kijátszani.
2023. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
ublock origint használok firefoxal, nem volt gondom egyszer sem
2023. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
Én is az uBlock Origint használom. Egyetlen reklám sincs és nem is tilt le a Youtube.
2023. okt. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
65%

Az alábbi topik

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

#3-as hozzászólásában írtam lehetőségeket, a #26-osban belinkeltem a uBlock Origin reddit-szálait a témában.


De itt:

[link]

is értekeznek a témában.


(Személyes tapasztalat: Freetube + yt-dlp + mpv segítségével én nem találkoztam ezzel, de Firefox + uBlock Origin használata mellett sem.)

2023. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
19%
1900ft és nem kell vele szórakozni. A végén úgy is az lesz hogy az abblock mint bővítmény automatikusan le lesz tiltva a YouTube domain alatt, persze csak Chrome alatt.
2023. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%
Firefox + uBlock és no problem. A Chrome ugyanúgy Google (pontosabban Alphabet) termék mint a Youtube, ne csodálkozzunk ha Chrome-ban fognak elkezdeni meghalni a reklámblokkolók. Etikusságba pedig felesleges belemenni, a skippelt reklám nem hoz pénzt se Youtube-nak, se videókészítőnek. Innen kezdve felesleges azon siránkozni hogy a reklámblokkoló embör "lop", mert ugyanannyit ad a kasszába mint aki nem blokkol, csak átugor ;)
2023. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
45%
7# Nem csak Chrome-nál, Microsoft Edge-nél is már ki írta párszor nekem, hogy kapcsoljam ki reklámblokkolót..
2023. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
52%
#7 oké, de alig van már átugorható hirdetés, a legtöbb végigmegy.
2023. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
51%

#8: "Nem csak Chrome-nál, Microsoft Edge-nél"

Egykutya, Chromium-alapú és big tech cégek által fejlesztett mindkettő.

2023. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!