Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az internetsebesség megfelelő...

Az internetsebesség megfelelő speedtestben,mégis lassu a net ,betöltés stb. Mi a baj?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem a netszolgáltatót ők szerintük minden rendben van.Augusztusba kezdődöt akkoriban probálták feltörni a windows accountom.Levan védve uj email cim uj jelszo stb. Meg lehet feltörék a 7 évvel ezelőti egyetemi emailcimem mert kaptam rola egy értesitést hogy megváltozott a jelszó. Nem tudom hogy lehet e köze hozzá. Ekkoriban az internetbankingomat eltudták lopni mert figyelmetlen voltam.Ha ookla speedtestet futtatok néha kicsit lassabb pl. 72ről 64re és a connection más mint az eredeti. Telecomom van és pl orangot dob be stb. Át néztem kik vannak a wifire jelentkezve, amenyire értek hozzá ott okés a helyzet msát nem néztem a routerben mert nem értek hozzá. Kérdés az is lenne hogy tudja e más használni a netem nem wifin keresztül?ez idő alatt semmi lopás nem történt mint pl bankártya adat vagy fb jelszó stb.

2023. okt. 26. 22:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A ping mennyi? Az se mindegy. A wifi helyett használj kábelt, az sokkal stabilabb. Meg tegyél fel egy uBlock Origin nevű bővítményt, sok fölösleges harmadik feles szerverhívástól megkíméli a hálózatot, így érzésre gyorsabb lesz a net.
2023. okt. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Valahol a szlovák határ közelében laksz? Orange ott szokott bejönni mindig. Valamilyen reklámba rejtett javascript lehet. Futtasd le ezt: [link]
2023. okt. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Böngészőn tölts le egy nagy fájlt, pl [link]

Menetközben mit látsz a böngésző által mutatott sebességnél?

2023. okt. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
a ping 19 és 22 között szokot lenni. Alapjáraton a számitógépem kábelen van csak telefon van wifin. De szar. Ha pl telefonon mobilneten vagyok akkor normális minden.Szlovákiában lakok konkrétan.tegnap még lement 44re is a letöltés
2023. okt. 27. 15:15
 5/18 A kérdező kommentje:
futtatam a virus irtot.közben talált 1 virust még mindig fut de egyszer csak bejelzet a windows defender hogy talált egy backdoort de amikorra rányomtam volna a törlésre eltünt mit tehetek?
2023. okt. 27. 15:31
 6/18 A kérdező kommentje:
jelezhetet az eset virust a defendernek?
2023. okt. 27. 15:40
 7/18 A kérdező kommentje:
Ez egy malwerbytes patchet mutato amit ncorol lett lehuzva, ez is persze baj, de ez előtt is ilyen volt a probléma ez már egy ujrainstalácio után van. az előtt is rossz volt. Ahogy irtam agusztustol szinte elvan vágva ez a dolog olyan szar minden. Most egész normális a servert is jo helyre mutassa. tegnap este volt itt minden server is
2023. okt. 27. 16:14
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem jó kettő vírusirtót egyszerre futtattni, mert egymást is blokkolják. DE megtalálták, az a lényeg. Az Eset biztos, hogy leírtotta.
2023. okt. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen ez teny csak sajnos ez egy ujrainstalalt gép és az előtt is ez történt valaki bele tud úgy lépni az internerbe bocs ennél jobban nem tudom leírni H pl nem wifin ? Megtudom nézni H más is használja e más ottletem nincs már H mi lehet
2023. okt. 28. 01:50
 10/18 A kérdező kommentje:
Most meg ujra instaláltam a telefonom kiléptem fbről nos nem tudtam vissza lépni mert nem küldte a telefonomra a kodot kitudja miért. Ahogy megprobáltam felépni a gyári visszaálitot telefonon a netre szét kapcsolt a dsl
2023. okt. 29. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!