Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » AdblockPlus-t használok, amit...

Zohonyai Balázs kérdése:

AdblockPlus-t használok, amit néhány oldal azzal "büntet", hogy korlátozza a tartalmát. Ilyenkor kikapcsolom, az ikonja szürke lesz, frissítem az oldalt, de továbbra is úgy látja, hogy blokkolom a reklámjait. Mi okozza ezt?

Figyelt kérdés

2023. okt. 28. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Az, hogy vacak az AdblockPlus.
2023. okt. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Már napok óta megy itt az Adblock használók siránkozása, hogy nem műküdik. Minden kérdés alá többen is odaírjuk, hogy használják az uBlock Origint a vacak, semmire sem használható Adblock helyett.

Most is csak azt tudom mondani, hogy töröld le azt a vackot és tedd fel az uBlock Origint.

2023. okt. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Használj uBlock origin-t
2023. okt. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
"Aki itt a reklámblokkolójáról panaszkodik, arról általában kiderül, hogy AdBlockot használ..."
2023. okt. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Ublock origint kell ahogy írják de pl az adguard is tökéletesen jó. Minden esetre érdemes reklám blokkolót váltanod.
2023. okt. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Konktrétan már isten tudja hány éve itt (és mindenhol máshol is) mindenki megmondta már ezerszer, hogy az Adblock egy problémaforrás, uBlock Origin-t kell használni. (Nem sima uBlock-ot, már ha még az létezik!)
2023. okt. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Adblock Plus az a kategória mint torrent esetében az uTorrent, régen jó volt, de mára jobb kerülni.
2023. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!

Kipucoltam az Adblockot, manuálisan is kitöröltem minden olyan file-t, aminek a nevében benne volt, újraindítottam mindent és Firefox alatt ugyan úgy tiltanak, hogy kapcsoljam ki a reklámkorlátozót. Ugyanakkor más böngészőkkel bejönnek a tiltott oldalak is.

2023. okt. 29. 09:26
 9/9 anonim ***** válasza:
uBlockot tedd fel pl...
2023. okt. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!