Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell beállítanom a...

Hogyan kell beállítanom a blogom láthatóságát, hogy a Google keresőbe beírva meg is jelenjen?

Figyelt kérdés

Blogspot.com típusú blogom van. A beállításokon bekapcsoltam a láthatóságot vagyis, hogy kereshető a keresőkben (azt nem írja, hogy a Google-ban is). De beírva a google-ba nem dobja ki. Sem azokkal a kulcsszavakkal, amelyek szerepelnek a blogokban.


Milyen funkciót kell akkor alkalmazni a beállításokban?



2023. okt. 31. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem azt írta, hogy meg is található, csak azt, hogy kereshető... :D


Több, mint egy milliárd weboldal van a világon, és mindegyik azért versenyez, hogy előrébb kerüljön a találati listában, hisz a jobb pozíció több oldalkattintást jelent, ami közvetve vagy közvetlenül, de hasznot hoz az oldal tulajdonosának.

Ezért kiépült egy szakma, amit úgy hívnak, Search Engine Optimization (SEO), magyarul keresőoptimalizálás.


Ennek járj utána, és alkalmazd a SEO technikákat, ha azt szeretnéd, hogy az oldalad megtalálható legyen.

2023. okt. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy másik, közel hasonló blog pedig látszódik a keresőben és nincsen szerintem semmilyen kommersz beállítása.
nov. 7. 10:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Az engedélyeknél az olvasói hozzáférést állítsd át nyilvánosra.
nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én ezt beállítottam és annak ellenére nem jelenik meg.
nov. 8. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a blogod internet címe?
nov. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!