Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet a Farmerama...

Hogyan lehet a Farmerama játékban 17. szint után a Szédült Szántóhoz segítséget hívni, hogy eltudjam tüntetni a köveket, és egyéb helyet foglaló dolgokat?

Figyelt kérdés
Először játszom ezzel a játékkal, megvan a 17. szint, és a Szédült szántómon televan minden gazzal, kövekkel, vízzel, stb. Mikor rányomok, azt írja ki, hogy hívjak barátot sgetíségül, hogy eggyütt kitudjuk "takarítani" a helyet. De nemtudom hogyan kell ezt. Segítsetek!
2010. okt. 19. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából én is kezdő vagyok és 14. szinten,nemsoká elérem a 15. szintet.Van szomszédod?Szerintem szomszédot kell szerezned.Nekem van egy és az a baráti gazdák között van.Ha gondolod leszek a szomszédod,de azt nem tudom,h. 14. szinttel tudok-e segíteni!Ha gondolod meghívhatlak szomszédomnak,csak írd le milyen néven játszol.
2010. okt. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Tudod már hogyan kell?

Leírhatnád ha tudod mert én még mindig nem tudom sajnos :S

Köszi!

2010. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én az első válaszoló vagyok!Azóta már jóval meghaladtam a 17. szintet és rájöttem!:) Szóval minél több szomszédod van,annál tisztább lesz a Szédült Szántód.Ha jól emlékszem 12 szomszédnak kell lenni ahhoz,h. teljesen tiszta legyen.
2010. nov. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!