Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ipad Air 2 képes a mai újabb...

Ipad Air 2 képes a mai újabb wifi hálózatokhoz csatlakozni?

Figyelt kérdés
Van egy ipad minink, de teljesen elavult. Már youtobe se letölthető.. Ipad air 2-t szeretnék venni, mert arról értesültem, hogy azon még futnak az alkalmazások szépen. Nekem semmi extra nem kell. A mini nem képes csatlakozni az itthoni halozathoz, csak mobilnetre, amikor beállítom, hogy rontsa a minőséget és kompatibilis legyen. Köszönöm, ha válaszolsz!
nov. 7. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Az Air 2 csak két évvel fiatalabb mint a Mini. Igaz az iPadOS 15 elérhető rá, tehát a legújabb appokkal kompatibilis.

Értem én hogy nagyon olcsón szeretnétek megúszni, de nem hiszem hogy 2023-ban egy 2014-es készülékkel kéne megváltani a világot.

Milyen hálózat van otthon hogy nem képes szerencsétlen Mini csatlakozni hozzá? 5GHz-es wifi?

nov. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia :) igen 5Ghz.

Nekünk csupán mesefilm nézéshez (youtube), illetve nagyszülőknek unokákról képek mutogatásához van rà szükségünk. Mindkettőnknek iphone 12 készüléke van, így a tárhely miatt apple terméket szerettem volna, hogy egyből lássák a képeket. A minire a youtubeot nem lehet letölteni, csak ezért szeretnèk váltani. Nem akartam nagyobb pénzt költeni rá, mert nem is használnánk ki, illetve csak “játék”-nak van.

nov. 7. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!