Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki kapott ma reggel már...

Valaki kapott ma reggel már Facebooktól olyan üzenetet, hogy Dönteni kell a Facebook további használatért, fizetőst vagy reklákmentest? mert sokan reggelt ezt kapták, link, és többit lent.

Figyelt kérdés

[link]


Én még nem kaptam meg ezt az üzit hogy a Face további használatért, hogy fizetni kell 9 eurót vagy ingyenes de cserében reklám és hirdetést jelenít meg, kérdezném van olyan aki kapott már ilyen üzit? vagy ezt folyamatosan mindenkinek elküldik ezt az üzit?



2023. nov. 7. 11:39
A kérdező szavazást indított:
Igen, már kaptam ilyen üzit.
Nem kaptam, nem tapasztaltam ilyen üzit.
Nincs Facebookom, nem érint..
18 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindenki megkapja majd, az ilyesmit szépen folyamatosan terítik, nem egyszerre.

Én még nem kaptam egyébként, de mégis hogy gondolták ezt, ki a tök fog fizetnért ezért?

2023. nov. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kis adagokban mintdent, először a tenyered, aztán a karod...


Nem sokan fognak fizetni, majd jönnek adblockok a Facebookra is. A Youtube sem volt ennyire teleb@szva reklámokkal az elején, a Gyk. se stb... de kellett a pénz. Minden népszerűbbé vált oldalt felvásárlásárolnak és eladják az adatokat.


Nálam az adathalászat sosem úgy működott a valóságban, mint ahogy azt a vásárló elképzelte volna. Ilyenkor mi van?🤔 Idő és pénzpazarlás

2023. nov. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De most ez hogy müködik ? A szolgáltatódon keresztül számolja fel adatkerettel? Vagy bankártyás fizetés ? Asztali gépes változatot kérdezem.
2023. nov. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Thunderfairy ***** válasza:
Tegnap kaptam én. Beállitottam hogy az íngyenes legyen. AdBlock van feltelepitve. ENNYI.
2023. nov. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ma már nekem is megjelent. A fene fog fizetni.

Szerencsére tőlem ugyan nem sok adatot fognak halászni. A régi citromail fiókomra küldhetnek reklámszemetet, mert azt már rég nem is használom. Más érdekes nincs fent. Csak szétcseszik az egészet mégjobban a reklámokkal, azt mindenki utálja. Fizetni meg ki akar? Maguk alatt vágják a fát telhetetlenek. Befellegzik a facenak is hamarosan.

2023. nov. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Akinek nincs kidobandó pénze fizetős facebookra, az fog pénzt költeni a fészen reklámozott szarságokra??
2023. nov. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 rendik válasza:
Rákattintok az Ingyenes használat lehetőségre majd el szeretném fogadni az hozzá tartozó felhasználási feltételeket az elfogad gombra kattintva de visszadob az előző oldalra ( végtelen alkalommal) így nem tudom használni egyáltalán az FB- valaki találkozott már ezzel a problémával ?
2023. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
7-es válaszoló: Igen, nekem is ezt csinálja, mobilról rendesen tudom használni, de gépen hiába fogadom el, akkor is visszadob az elejére. Nem tudom miért
2023. nov. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!