Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet ennyire optimizálni...

Hogy lehet ennyire optimizálni egy oldalt? Wordpress, mégis szépen fut.

Figyelt kérdés

Mindenki ócsárolja a Wordpress-t, sokat terhel stb. De már majdnem minden második weboldal a világon WP:

Statisztika:

[link]


Butorunk.hu pl 111780 terméke van:

[link] (így számoltam: 5589 oldal X 20 termék oldalanként)


newyorker.com újság is azt hiszem, 18600000 ember látogatja havonta:

[link]


Visszatérve, nekem 30000 termék után behal a WP, 12 másodperc betöltési idő... Mit tettek az oldalakba mintha csak friss WP telepítés lenne? Ha írok nekik, visszaírnak? :D


nov. 14. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Arra gondoltál, hogy más kapacitású szerver futtatja?

Nyilván egy Telekom kapacitású hálózat és szerver esetén sokkal gyorsabban megy, mint ha Marika néni Pentium III-as gépe fut mobilnetről.

nov. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, az oldal olyan szolgáltatónál van. Aki rendszerleíró adatbázist és hiteles DNS-szolgáltatásokat biztosít a .gov legfelső szintű domain számára.


Így könnyű...

nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért a két említett oldalon is van még mit optimalizálni:

- [link]

- [link]

nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3-mas:

Nyomtam Re-test-et:

[link]

[link]


De a NewYorker újságra 42 másodpercet ír... Pedig ha az oldalán vagyok akkor szinte mindjárt megy.

Mindegy, nem ezek az oldalak a fontosak, engem inkább az optimalizáció érdekelne. Hogy lehet elérni 100 ezrek termékeivel vagy ennyi milliós látogatottság mellett mint ha semmi nem lenne?


Nem hinném hogy a Wordpress annyira rossz dolog lenne ha ennyien használják...

nov. 15. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!