Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért vetette le a képet?

Miért vetette le a képet?

Figyelt kérdés
A minap lefotóztam egy gyönyörű, elég feltűnő régi verdát az utcán.Feltettem egy, az autóhoz illő Facebook csoportba. Miután sikerült megtalálnom a tulajdonost, legnagyobb meglepetésemre megkért, hogy vegyem le a képeket. Természetesen eleget tettem a kérésnek... De nem értem.. Az ilyen autósok 99%-a kifejezetten örül az ilyen képeknek.

nov. 22. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk megkérded tőle a pontos okát, mert így csak tippelni lehet, lehet pl nem akarta hogy a rendszám látszódjon vagy iylesmi.
nov. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a posztot kérte törölni, mert megoldódott a probléma.
nov. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
78%

#2 Nem arról volt szó, hogy pl. nyitva maradt az ablak, vagy felkapcsolva maradt a lámpa rajta, stb. Nem volt semmi probléma az autóval. Veterános csoportokban jellemzőek az ilyen "most fotóztam, de gyönyörű, gratulálok a tulajnak" posztok.


Kérdező, valószínűleg kifogtál egy félősebb/paranoiásabb embert. Sokan már amolyan beidegződésből nem szeretik ha látszódik a rendszám a fotón, sőt, olyan is akad amikor már magából a fotózásból is problémáznak, nemcsak a publikálás a gond. Tapasztalatból mondom, sajnos. De persze nyilván vannak olyanok is, akiket nem zavar az ilyesmi, vagy tényleg örülnek is neki ha megcsodálják az autórajongók/spotterek.


Milyen autó volt legalább? :)

nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Te írtad:


"autósok 99%-a kifejezetten örül"


ezek szerint ő volt az 1%.

nov. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bmw 2002 Ti
nov. 26. 20:26
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Nekem sem tetszik, ha valaki képeket csinál rólam, és publikálja.

Nem sajnálom, nincs titkolni valóm, és nem is vagyok szégyellős.

Egyszerűen nem akarom, és kész!

Talán nem olyan nehéz megérteni.

nov. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hatos, itt nem személyről van szó, hanem egy autóról...
dec. 2. 15:00
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig, meglepő módon találtam az autóról fotókat, csak úgy szimplán a neten...
dec. 2. 15:03
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Rendszámmal egütt nem volna szabad tragacsról képet feltenni a netre. Különben meg azt fotózol és töltesz fel, amit akarsz, mármint közterületen, csak ne direktbe fotózd a dolgokat és embereket, de attól még rajta lehetnek a képen. Bérelje ki vagy vegye meg magának a közterület részét, ahol a tragacsa van és fizessen utána, ha azt akarja, hogy csak az övé legyen és ő akarja megszabni, ki mit csináljon ott.
dec. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

#6 vagyok.

Azt írtam: "Nekem sem tetszik, ha valaki képeket csinál rólam".

Vagyis az autómról.

Értsd jól.

dec. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!