Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az nCore miért tiltja ki...

Az nCore miért tiltja ki azokat akik 8 hétig nem lépnek be? Ez mégis milyen dolog, és mi értelme van egyáltalán?

Figyelt kérdés

Én is így jártam, kitiltottak mert kőkemény 8 hétig (azaz szűk 2 hónapig) nem léptem be. Pedig soha semmi szabályt nem szegtem meg.

Ez mégis milyen dolog? És legfőképp mi értelme van? És a legszebb az egészben hogy nem is tudom visszakapni a fiókom, mert csak fizetéssel lehet, de hiába lennél hajlandó arra is, amikor rákattintok a prémiumra, valami orosz adathalász kamu oldalra dob át ahol bankkártya-adatokat kér...



nov. 23. 00:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Egyszerű. Aki nem lép be az oldqlra az reklámokat se néz, nem termel hasznot. Annak fizetnie kell (prémium tagság) hogy újból beengedjék. Sok hónapja hirdetik hogy valós email címed legyen mindezekhez.

Azt a pár ezer forint amibe a visszavétel kerül igazán nem nagy ár.

nov. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk ha 2 hónapig nem lépsz be akkor nem is nagyon van rá szükséged.
nov. 23. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

"Ez mégis milyen dolog?"

A regisztrációval elfogadod az oldal szabályait, amit be kell tartanod. Ha nem lépsz be 8 hétig, megszeged az aktivitásra vonatkozó szabályokat, így már nem igaz, hogy soha nem szegtél meg egyet sem. A megszegés következménye a fiókod tiltása.

nov. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Az inaktív fiókok csak fölöslegek, mehetnek a kukába.

És igen, az a fizetős felület nem túl bizalomgerjesztő, de működik gond nélkül, visszakapod a fiókod. Én is átestem már ezen, ez van.


Benne van egyértelműen a szabályzatban a dolog, semmiféle igazságtalanság nem történt. Ráadásul nem is letölteni kell 2 havonta, csak simán belépni az oldalra. Azért az nem megerölető, még céges gépről is mehet:D

nov. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Sose értettem miért kell ezen nyafogni. 2 hónap... nehogy 2 hónap alatt ne legyen fél perce egyszer belépni, mert ha valakinek ennyire nem jut eszébe felnézni 2 hónap alatt, annak tulajdonképpen minek is a fiók, hisz sosem tölt le semmit....
nov. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Regisztrációkor minden oldal szabályzatát érdemes elolvasni.

Minek felhasználói fiók ha nem használod?

WIKI:

- Aki a regisztrációtól számított 8 hétig nem lép be az oldalra, vagy utolsó ittléte óta több, mint 8 hét telt el, automatikusan felfüggesztésre kerül.

Le van írva, be kel tartani.


"amikor rákattintok a prémiumra, valami orosz adathalász kamu oldalra dob át ahol bankkártya-adatokat kér...


Ez az állítás nem igaz. Semmilyen orosz oldalra nem navigál. Prémiumra kattintva az nCore shop oldalra navigál, ahol kiválaszthatod milyen összegű prémiumot akarsz vásárolni.

Kártyaszámot valóban kér.

nov. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk aki teljesen inaltív, azt megértem. De aki folyamat seedben van e tucat torrenttel, azt is kitiltják.
nov. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%
nagy szar az az ncore ,valami hülye gyerekeke üzemeltethetik a kis szaros szabályaikkal ,egyszer szereztem asimov ekönyv gyűjteményt ,felraktam visszanéztem egy 20 perc múlva több mint 600 töltötték le ,erre kitiltottak 3 napra
nov. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
#8: lehet bármilyen népszerű, ha nem felelt meg a feltöltési szabályoknak. Azért lehet rendszerezni és megtalálni több százezer feltöltést, mert normálisan van kitöltve feltöltéskor az adatlapja, vagy nincs feleslegesen dupe-olva tartalom. Ezt a 'mindenki hülye, csak én nem' hozzáállást szokták tiltással jutalmazni.
nov. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

"De aki folyamat seedben van e tucat torrenttel, azt is kitiltják."

Ezt nem értem. Aki előírás szerint seedel azt miért tiltanák ki?

Elmagyaráznád? :)

nov. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!