Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aki az elmúlt két évben...

Aki az elmúlt két évben használta az adott Gmail-fiókot, annak nincs teendője. Tehát ha 2022-ben hasaználtam utoljára, akkor biztosan nem törlik?

Figyelt kérdés

ezt írta a telex: Aki az elmúlt két évben használta az adott Gmail- vagy Google-fotók-fiókot, annak nincs teendője.


december 1-jén törlik a nem használt gmail fiókokat.


nekem van 1 olyan fiókom, amit utoljára tavaly, azaz 2022 őszén használtam, és basszus, nem jut eszembe a jelszó, hogy belépjek rá.


akkor azt a fentiek értelmében biztosan nem törlik? csak azokat, ahová az ember 2021-ben lépett be utoljára?


nov. 29. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
2022 az elmúlt 2 éven belül van (ha az a kérdés, hogy vonjunk ki neked 2023 decemberétől vissza 2 évet). De ha nem jut eszedbe a jelszó a következő törlési ciklusig, akkor nem számít hogy csak 1 éve nem használtad vagy 2, mert a második év végén törölni fogják.
nov. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha em jut eszedbe a jelszo, akkor az a fiok biztosan nem volt fontos, felesleges porogni rajta hogy.mi lesz ha letorlik. Amire 1 ev alatt nem volt szukseged, arra kesobb se lesz.
nov. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

de fontos volt! olyannyira fontos volt, h. mindig meg volt nxyitva, sosem léptem ki belőle hosszú évekig.

aztán tavaly decemberben tönbkrement, kiégett váratlanul a monitotrom a személyi számítógélpemen, pár héttel később lett laptopom.

és pont amiatt nem tudok belépni rá, mert éveken át meg volt nyitva, nem kellett jelszót bepötyögnöm.

a jelszót egyvalahova írtam fel, egy füzetembe, amit azóta viszont nem találok.

szóval nemtom mi legyen.

ezer százalék, h. még nem törlik, ha 2022-ben még használtam??

nov. 30. 10:17
 4/9 anonim ***** válasza:

A monitor csak egy kijelző, az adatok és megjegyzett jelszó ott van a gépen most is, ha nem szabadultál meg tőle vagy törölted a tartalmát.

Vagy akkor ott van az elfelejtett jelszó funkció, amivel vissza tudsz majd lépni. Mire vársz, hogy éveken át nem csinálsz semmit? Jövő nyáron ugyanúgy letelik a 2 év.

nov. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

teljesen új gépem van! laptop, a másik PC volt.


most próbálom visszaszerezni, van még egy gmail fiókom, ahová elküldenék az új jelszót, ott legutóbb nyár elején voltam, és most annak a jelszava sem jut eszembe.


Az ellenőrző kódot elküldtük e-mailben a(z) @gmail.com e-mail-címre.

ÍRJA BE A KÓDOT!


kérik a kódot, de mi az a kód?

azt írja, csupa szám.

nov. 30. 10:40
 6/9 anonim ***** válasza:
A regi szamitogepre rakotsz egy kolcson-monitort, ujrainditod, es ott lesz a bongeszoben az osszes mentett jelszo.
nov. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Világosan leírja, hogy e-mailben küldik, melyik címre.
nov. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

megvan, sikerült bejutnom mindkét fiókomba!!!!

az ellenőrző kóddal bejutottam, és eszembe jutott, h. az a jrelszó, amit tudok, az a 2. fiókomé.

az 1. fiókomhoz nem tudok jelszüót még mindig.

bejutottam a kóddal, küldtem pár embernek üzit onnan, h. a forgalom menjen, és aktivizáljam a fiókot, most is meg van nyitva, de nem tudok hozzá jelszót.

hogy kell módosítani, vagy újat csinálni??

köszi

nov. 30. 11:04
 9/9 A kérdező kommentje:

illetve a fentin kívül még egy fontos kérdésem van: ahhoz a fiókomhoz, ahová sikerült bejutnom, és aminek új jelszót kell csinálnom, hozzá van kötve még legalább 4 másik gmail-es fiók, amiket még 2015-ben csináltam, egy munkámhoz kellett, és sazóta sem használtam őket.

felétrlezem, ezeket törölni fogja holnap a gmail, meet 2019 óta biztosan nem használtam őket...

de ugye a fő fiókomat, amit ma sikerült behoznom a saját nevemen van, azt nem fogja törölni a többi fiókkal együtt??

nov. 30. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!