Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltésre keresek internet...

Letöltésre keresek internet csomagot, a vodafone legnagyobb csomagja mennyire életképes ilyen téren?

Figyelt kérdés

A vodafone legnagyobb csomagját néztem ki ami a gigabites, azaz 1000Mb/sec legalábbis a kiírt adatok alapján, van valakinek ilyen?

Ps5-re lenne a fő szempont, ugye van olyan játék manapság ami már több mint 100gb, mennyire lenne gyors a letöltés?

Lehetőség szerint maradnék a vodafonnál, azért is mert most nincs lehetőség másik cégre váltani, ami most van a legkisebb csomag de eddig nem is használtam ki, de szeretnék átváltani digitális játékokra és így ilyen méretekkel amelyek manapság vannak ez nem a legjobb,csak nem tudom mennyire lehet gyorsabb a többi csomag.

Köszönöm a segítséget.



dec. 8. 17:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!