Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook miért árulkodik...

Facebook miért árulkodik rólam az ismerőseimnek, hogy mihez szóltam hozzá? Hogy lehet kikapcsolni?

Figyelt kérdés

dec. 11. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Jó kérdés.
dec. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy közösségi oldalról van szó, ahol az aktivitást az generálja, hogy az emberek tartalmat hoznak létre és arra mások reagálnak. Ez adja az egész lényegét, amivel ha nem értesz egyet, akkor ne használd az adott funkciót.

Privát szférára hivatkozol, ami abban a pillanatban vesztette el a privát jellegét, hogy te valamihez hozzászóltál, és a nyilvánossággal megosztottad a véleményed.

dec. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, igen nem mindig szeretném, hogy mindenki lássa. Úgy láttam ezt sehogy sem tudod kikapcsolni.
dec. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha " nagyobb távolságot tartást" állítasz be egy-két emberrel, akkor azt gondolom nem látják.
dec. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik találtam megoldást. A közeli ismerősöknek árulkodik, a távoli ismerősökre állított ismerősöknek nem. Így beállítható, hogy kinek árulkodhat.
dec. 12. 08:33
 6/7 A kérdező kommentje:

2/5 ez nem korrekt.

Ahol bejegyzést teszek, az adott csoportban ott a csoporttagok olvashatják a bejegyzéseimet.

Pl. Egy zárt csoportban, amely teszemazt a prosztata nagyobbodással élő emberek hoztak létre eszmecserének.

Erre jön a facebook, és tájékoztatja a közeli ismerőseimet, akikkel mondjuk nem akartam megosztani ezt az információt, hogy hozzászóltam az adott csoportban.

dec. 12. 08:37
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Zárt csoportnál csak azok az ismerőseid értesülhetnek, akik szintén a csoport tagjai. A publikus csoport attól publikus, hogy a tartalmát bárki láthatja.
dec. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!