Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifis router jelét akarom...

Wifis router jelét akarom felerősíteni, hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
Alapszitu: emeletes ház vasbeton födémmel, router az emeleten, 2 gép vezetékkel rákötve(ezért nem akarom a routert áthelyezni, a sok kábelt elvezetni, stb...), de a fölszinten van a szobám ahol a laptopot használom.A routeren("N"-es, 300 megabites TPlink) 3 decibeelles antenna van,ezzel 40%os a jelerősség, ez nekem kevés, úgyhogy vettem hozzá egy antennát, ami 8 decibelles, és ezzel is csak 40%os a jelerősség, akárhogy forgatom az antennát ,szerintem a födém ennyire árnyékol, vagy nemtom.a router 4 méterre van a lépcsőtől, tehát egy itt levezetett antennával meg lehetne oldani a problémát, viszont sok helyen olvastam h komoly jelveszteség van méterenként...van ötletetek a probléma megoldására?
2010. okt. 21. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Router antenna csere

[link]


Repeater (jelismétlő)

[link]


Barkács megoldások, de egy probát megér :)

[link]

[link]


[link]


http://www.youtube.com/watch?v=yDVydiiBfiE


[link]

2010. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!