Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki emailben küld egy...

Ha valaki emailben küld egy word formátumú szerződést, azt hogy kell visszaküldeni? Elég csak szimplán wordben kitölteni, vagy mivel kell az aláírás is, inkább nyomtassam ki és lefotózva küldjem vissza? Scannelni nem tudom.

Figyelt kérdés
dec. 19. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
A sajátkezű aláírás a lényeg, azt meg tudsz produkálni touchpadon vagy érintőképernyős telón, csak picit be kell gyakorolni.
dec. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dongaben ***** válasza:
84%
WORD-ben nem szoktak szerződéseket küldeni. Azt PDF formátumban illenék... Gondold át, mielőtt bármit teszel...
dec. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kinyomtatod, aláírod és lefotózod.
dec. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy a digitális szerződés érvényes legyen, ahhoz sok minden kell.


Én speciel nem is értem, hogy word-ként küldték át és így már totál nem komolyan vehető a másik fél, ha csak nem szerződés tervezetről van szó.


Mer most így neked nagyon könnyű dolgod van bármit beleírni a szerződésbe, és úgy leadni.


Amúgy meg leadás: papír alapú szerződést mindig két példányban készítenek minimum, a többit már nem is részletezem.


Én megkérdezném, hogy most mit várnak tőlem, mert nem ilyen ügyintézéshez vagyok szokva.

dec. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

Én is Word (docx) formátumban kaptam a szerződést. Nem értem mi a baj ezzel. Így könnyen kitölthető... ha valaki meg akarja hamisítani akármilyen formában lehetne.

Kitöltöttem, ráraktam az aláírásom (képét) és PDF-be nyomtattam. Majd ezt aláírtam AVDH-val.

dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!