Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebookon meg lehet valahog...

A Facebookon meg lehet valahogy tudni, hogy kik szokták nézni az idővonalamat/ mások idővonalát?

Figyelt kérdés

Ez csak azért is érdekelne mert pl nekem az ismerősnek ajánlás címszó alatt feldobott egy látásból ismerős emberkét de még soha nem beszéltem vele, aztán kíváncsiságból rámentem az oldalára és rá pár napra az illető jelölt ismerősnek Facebookon.

(Egyből erre gondoltam vajon nem azért mert látta, hogy én megnéztem az oldalát??) vagy csak én gondolom túl ?

Köszi előre is válaszokat! 😁



dec. 22. 01:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Allitolag nem tudni, h ki nezte meg.

Viszont ahogy ot neked ajanlotta, talan neki is ajanlott teged.

dec. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs olyan (publikus) funkció, ami azt mutatná, ki nézte meg az adatlapodat. Ettől függetlenül a Facebook még valószínű gyűjt erről adatokat a felhasználói élmény 'javítása' érdekében. Például ha én belefutok egy egyértelműen kamu profilba (szexi nő erotikus képekkel kamu linkeken hirdeti magát), egy darabig szexi nős profilokat/oldalakat fog feldobálni.
dec. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nincs ilyen funkcio.

De ismerosok ajanlasokba felajanlhatja ha valaki gyakrabban nezi az oldalát

dec. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!