Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet új fiókot regisztrálni...

Lehet új fiókot regisztrálni Facebookra azzal a telefonszámmal, ami már korábban tartozott fiókhoz, de módosították, törölték a másik fiókon?

Figyelt kérdés

Sajnos csak egy telefonszámom van, amivel regisztráltam még anno a Facebookra, viszont mindez már nagyon régen volt. Kinn van egy csomó hülyeség, meggondolatlan poszt, borzasztó helyesírással megírt megjegyzés stb., amelyeket még kisgyerekkoromban tettem ki (azóta már úgy gondolom, hogy ennyire kicsiként még nem lett volna ott a helyem). Ezek nem durvák, ha arról lenne szó, akkor felvállalnám, hogy hozzám tartoznak, csak egyszerűen egy kicsit gáznak érzem már, hogy ez társul az internetes személyemhez először. A Facebook ráadásul bedobálja az ismerősöknek azon posztokat, amelyekhez egy másik ismerős hozzászólt, és hát nem épp a legjobb indítás egy új barátnál, ismerősnél, hogy "Sziaztok!!! ma semmi sem történt velem felkeltem az ágyból és suliba mentem" (anno szerintem én azt hittem, hogy ez valami internetes napló). Persze, tudom, hogy letörölni már nem lehet, nem is akarom, de azért nem szeretném, ha ez lenne az előtérben.


Szóval a kérdés: ha a telefonszámom kitörlöm a fiókból vagy átírom, akkor tudok ugyanezzel a számmal még egyszer regisztrálni? Ez jó megoldás?



dec. 22. 14:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!