Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek a Mozilla Firefox...

Szerintetek a Mozilla Firefox böngésző miért nem tölti be az élő Youtube videókat?

Figyelt kérdés

Bármikor amikor élő videót szeretnék megtekinteni kivétel nélkül mindig ez az üzenet fogad engem:"Ez a böngésző nem tudja lejátszani a videót." Az Adobe Flash Player-t is feltelepítettem, de sajnos a probléma nem oldódott meg.


Előre is köszönöm a segítséget.



dec. 22. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam (Linux Mint 21.1 + Firefox 121.0 + uBlock Origin 1.54.0) tökéletesen működik:

[link]

az Adobe Flash meg egyrészt régóta nincs támogatva (semelyik modern böngészőben sem), másrészt nem kell a Youtube-hoz, régóta HTML5 <video> taget használ.

dec. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Melyik verzió?

Arra tudok gondolni, hogy valami túl régi verzió van feltelepítve, és amiatt nem tudja lejátszani.

A Flash Playert meg nyugodtan elfelejtheted, már évek óta nem kell a Youtube-hoz.

dec. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dátu, óra rendben?
dec. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
dátum...
dec. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mennyi memória van ebbe a gépbe?
dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
az op rendszert is megírhatnád majd kérdező (de van jelentős esély ahogy írják az óra elállítódása miatt)
dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
KI kell cserélni a BIOS elemet (CR2032).
dec. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!


Windows 10 Home N rendszer van a gépemen.


Kipróbáltam az Opera böngészőt is és ugyan az a hiba áll fenn. Ugyanaz a hibaüzenet fogad engem és ha rámegyek arra, hogy További információ akkor pedig azt írja, hogy a böngészőm naprakész.

dec. 23. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!