Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Netflix-n Amazon Prime Video-n...

Netflix-n Amazon Prime Video-n Disney+-n lehet bankkártya nélkül fizetni?

Figyelt kérdés

- Paypal

- Telekom sím kártya


Utóbbi csak telon működik ha ott akarnánk fizetni, a SkyShowtime SCREAM! HBO MAX-nál lehet így fizetni, és a Sim kártyáról vonja le a pénzt, de a Google fizetési módoknál ki lehet választani mivel akarom magyar Telekom vagy Paypal vagy Google Play egyenleg (Google jutalomból szereztem) stb.


De jó lenne a fenti említetteknél is működne ez a lehetőség, aki elő van fizetve az megnézhetné hogy lehet e.



dec. 23. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
A szolgáltatások weboldalán mit láttál?
dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Netflix:

"PayPal

We accept PayPal."

[link]


Amazon:

[link]


Disney+:

"Digitális fizetés

A Disney+ a következő digitális fizetési módokkal is kifizethető:


PayPal"

[link]

dec. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

SkyShowtime SCREAM! HBO MAX-nál találsz?


Honlapján nem nagyon találok.

dec. 23. 21:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindegyiknek ott van a honlapján.


Skyshowtime:

[link]


Scream:

"2.6. Fizetés


A Kiválasztott előfizetés díját a Vásárló a Paypal rendszeresen keresztül bankkártyás fizetéssel tudja kiegyenlíteni."

[link]


HBO MAX:

"Mely fizetési módokat fogadják el?


Ha rajtunk keresztül regisztrálsz a HBOMax.com oldalon, akkor Visa, MasterCard, PayPal és iDEAL (csak Hollandia) kártyát használhatsz.


A hitel- vagy betéti kártyádnak támogatnia kell az automatikus ismétlődő fizetéseket, és abban az országban kell kibocsátani, ahol regisztráltál."

[link]

dec. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az érdekes nem írják hogy SIM kártyáról is tud le vonni HBO MAX.


Ez szerinted tud?

Sweet tv

Ott sok filmek lehetnek fent?

De látom 7 napig nem kell bank kártyát sem megadni.

dec. 23. 21:41
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ez szerinted tud?

Sweet tv"

Ugyancsak a honlapját érdemes elolvasni:

"Az előfizetés online fizetés (bankkártyás fizetés) formájában történhet a Szolgáltató honlapján megadott fizetési átjáró által megengedett módon, mindig a következő számlázási időszakban."

[link]


"Az érdekes nem írják hogy SIM kártyáról is tud le vonni HBO MAX."

Semmi érdekes nincs benne: a mobilfizetés a mobilszolgáltatótól függ, nem egy globális megoldás, mint a bankkártya vagy a globális fizetési szolgáltatók.

dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy azt megkérdezhetem, hogy a SkyShowtimera hogyan tudtál Google Playen keresztül előfizetni? Nekem most bankkártyás előfizetésem van, de ha van rá mód én is átállítanám Google Playen keresztüli mobilfizetésre de én sehol nem találok ilyen opciót.
ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!