Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elírt e-mail cím előre kifizet...

Elírt e-mail cím előre kifizetett rendelésnél, de létrehoztam fiókot az elgépelt címmel?

Figyelt kérdés
Sajnos nem figyeltem oda, és a rendelésnél egy betűt kihagytam az e-mail címemből. Előre fizettem bankkártyával, a pénzt le is vette. Az oldalon nincs felhasználói fiók, profil (ezen én is csodálkoztam, de máskor is rendeltem már innen, semmi baj nem volt). Írtam nekik e-mailt 1 órán belül, hogy sem a fizetésről, sem a rendelésről nem kaptam visszaigazolást, de már szerdánál hamarabb nem várom, hogy reagáljanak. Html-ben lementettem az oldalt, és most láttam, hogy elírtam az e-mail címemet. Gyorsan létrehoztam egy felhasználói fiókot az elírt e-mail címemmel, szerencsére nem volt foglalt. Szerintetek a visszaigazoló e-mailek meg fognak jönni erre a címre? Az eset délután 1 óra körül volt, és most hoztam létre az e-mailt. Csomagpontra érkezik a csomagom, remélem legalább SMS-ben kapok róla majd tájékoztatást.

dec. 23. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha írsz (írtál volna) egy kiegészítést, hogy az e-mail címmel van a probléma és írják át, azt is valószínűleg megtennék. Azzal, hogy létrehoztad az elírt e-mail címet, megkapsz rá mindent, amit a létrehozás után küldenek. 1 óra alatt valószínűleg el sem jut a feldolgozás olyan szintre, hogy egyáltalán a futárhoz kerüljön a csomag, úgyhogy mindent meg fogsz kapni amit ilyenkor szoktak küldeni (pl. futárnál előjegyzésre került, felvette, majd a futárszolgálat üzeneteit).
dec. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínű csak egy automata levélről maradtál le, ami arról szokott szólni hogy beérkezett a rendelésed.
dec. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Írtam kiegészítést az e-mailhez, egyedül csak az érdekelt, hogy vajon utólag megjön-e a másik címre az e-mail, de úgy látom nem fog. Igazából, most már ha nem is módosítják, van e-mail címem ezzel a címmel is, így mindenképpen megkapom a csomagpontos kódot. Csak én éreztem volna magam biztonságban, ha a rendelésről van egy visszaigazolásom, arra az esetre, ha mondjuk nem küldenék, de mivel az ország boltja, stb.,jó vélemények vannak, remélhetőleg minden rendben lesz.
dec. 24. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!