Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudom valahogy szerkeszteni a...

Tudom valahogy szerkeszteni a pdf formátumban lévő anyagot?

Figyelt kérdés
Segítsetek ki kérlek. Néhány évvel ezelőtt csináltam egy anyagot wordben, amire most nagy szükségem lenne, de sok adatot kellene megváltoztatnom rajta, így használhatatlan. Csak pdf formátumban van meg, létezik olyan app, ahol ezt ingyenesen meg tudom oldani?

dec. 30. 08:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Neten vannak ilyen word to pdf meg pdf to word oldalak, megpróbálhatod visszaalakítani worddé, de arra készülj, hogy azért össze fog kicsit esni a kinézete:) de utána tudod szerkeszteni
dec. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Wordben lépj be a file menüben a Megnyitásba, aztán tallózd ki az adott pdf-et. Amikor akadékodkodik a gép, akkor az Igen a helyes válasz. :) Nem lesz tökéletes, de a semminél jobb és ingyen van.
dec. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!