Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok új fület rakni a...

Hogy tudok új fület rakni a facebookon?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van, hogy szeretnék egy 'alkalmazást' új 'fülbe' rakni. Amikor rámegyek a + jelre akkor mutatja hogy milyen új füleket lehet rakni (videó, jegyzetek, események, hivatkozások) és ott van alatta hogy 'keresés a fülek között' és ha be akarok írni valamit akkor kiírja, hogy 'adj meg egy alkalmazást amit használtál'. No most hiába írom be az alkalmazás címét nem ad ki semmit :-S Az alkalmazás fel van véve, mert a kezdőlapra rányomva ott mutatja oldalt, hogy Alkalmazásaid: phrases, stb... (természetesen nem a phrases-t akarom, mielőtt valaki arra gondolna, csak példának említettem)


Mondjuk lehet rossz helyen csinálnám. Nem tudom. Mindenesetre egy alkalmazást szeretnék új fülecskébe rakni. Igen. Van ilyen, mert egy ismerősömnél láttam és ugyanazt az alkalmazást szeretném én is berakni így.


Remélem tud valaki segíteni.


2010. okt. 22. 13:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!