Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore-t újraaktiválni csak...

NCore-t újraaktiválni csak pénzzel lehet?

Figyelt kérdés
Egy ideje nem használtam a fiókom, és most az az ablak fogad, hogy felfüggesztették a fiókom és válasszak a 3 opció közül, ebből mindegyik fizetős, és prémiumot ajánl. De ha nem kell a prémium szolgáltatás, nem is tudom újraaktiválni a fiókom?

jan. 3. 18:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
igen de megéri egyszer kifizetni. különben törlik és szinte lehetetlen szerezni meghívót
jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
85%
Esetleg ha van 15000 pontod tudsz magadnak küldeni és ingyen van egy új fiókod
jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az életben nem sikerült annyi pontot szereznem. Úgyhogy muszáj lesz fizetni. Köszönöm a segítséget <3
jan. 3. 18:28
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csináld majd meg a kvízeket, amik szoktak lenni, azokkal minimum 5000 pontot szoktak adni. Nálam 0-24 fut egy kis szerver, azon megy torrent is, így vagyok az 1000-5000. helyezéses kategóriában, ezzel egy év alatt jön össze úgy 2000 pont, meg mellé a belépések, legyen mondjuk 2 naponta, az 180 pont, heti 1x le is töltök valamit, az legyen 50 pont, napi 100 mega feltöltés gondolom megvan, bár fogalmam sincs, legyen az is 365 pont egy évre. Így összesen összejön egy évben 2600. De ha valaki top 1000-es (a 100-ast nem is nézem, az úgyis csak a több ezer torrentes seedboxosoknak van), akkor is vagy évi 300-al jön össze több pont. Szóval pontot gyűjteni arányaiban kb a játékokkal lehet legjobban, nem is értem, miért nem honorálják jobban a folyamatos aktivitást. Nem mintha a pontoknak bármi nagy értelme lenne, 150.000 ponton ülök, de minek... Akiket eddig meghívtam, azok mind inaktívak lettek egy idő után.
jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem most egyetem meg egyebek miatt kiesett ez az időszak, különben ha van kvíz, kitöltöm, és hetente minimum 2 filmet letöltök, azokat vissza is seedelem. Most, hogy le akartam szedni egy másik filmet, találkoztam ezzel az üzenettel. Annyit kérdeznék még, hogy az oldal szerint "nem muszáj a megadott e-mail címet használni". Ettől függetlenül, akár meghívóval visszahívnak (olyat is lehet, ugye), akár kifizetem az összeget, a régit állítják vissza (ez tűnik észszerűnek)?
jan. 3. 20:04
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszahívnak, akkor az másik e-mail címre megy szerintem csak. Már csak azért is, mert a dupla reget nem szeretik, ha rájönnek.
jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Vagyis a régi felhasználónevem se használhatom? És ha nem kérhetem vissza ugyanarra az e-mail címre, miért hívják újraaktiválásnak (ezek szerint új profilt hozok létre a visszahívásnál?)?
jan. 3. 20:21
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Pénzért a régit kapod vissza, de szerintem meghívóval azt nem tudod újra élesíteni. De ha erről tudsz valami konkrétabbat, szólj, én ilyenről nem tudok.
jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Kvízekből lehet sok pontot szedni most is volt karácsonykor.
jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól rémlik, akkor amilyen email címet megadsz, az a fiók lesz prémium. Ergo ha azt, amihez a te fiókod tartozik, akkor újra tudod aktiválni, és X ideig prémium fiók lesz. Ha más email címet adsz meg, akkor meg az ahhoz az email címhez tartozó fióknak fizetsz prémiumot (vagyis így másoknak is tudsz venni prémiumot, esetleg ajándékba).


Meghívni magadat nem tudod a saját fiókodból, ha inaktív a fiókod. Más pedig szintén csak úgy tud meghívni, ha új email címet adsz meg (mert nem lehet két fiókod egy email címhez, és kiírná az oldal, hogy azzal az email címmel már regisztrálva van fiók). Ergo csak új fiókot tudsz csinálni, ha valaki meghív.


Szóval összefoglalva két lehetőséged van (amiből az egyik nem szabályos)


1. Kifizeted a prémiumot, és azt az emailt adod meg, amivel regisztrálva vagy az oldalra, így visszakapod a régi accountodat


2. Valaki újból meghív, új email címmel, de így elveszik minden pontod, rangod, etc. (nem is szabályos, és ha kiderül, dupla fiók miatt törölnek téged is, meg aki meghívott, azt is).

jan. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!