Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom eltüntetni a...

Hogyan tudom eltüntetni a Youtube cookie elfogadó oldalát anélkül, hogy bármire rányomnék?

Figyelt kérdés
Milyen plugint kell hozzá telepíteni, ami megakadályozza, vagy mit kell letiltani a böngészöben hozzá?
jan. 6. 08:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a problémád vele? 1X kell megcsinálni, nem? én Brave böngészőt használok, automatikusan kifingatja a yutub reklámokat.
jan. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Operát használok egyelőre reklámmentes telefonon.
jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Firefoxot használok és nem akarok mást, ebben kellene valami megoldás.
jan. 6. 11:27
 4/11 A kérdező kommentje:
A Brave meg Opera azok gagyi Chromium alapú dolgok.
jan. 6. 11:32
 5/11 anonim ***** válasza:
uBlock Origin
jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megoldottam végül, elfogadom a cookie-kat, megszakítom a netkapcsolatot, törlöm a cookiekat, újracsatlakozok és müködik reklám nélkül.
jan. 6. 12:04
 7/11 anonim válasza:

Ezt rakd fel és mindent sütit élből elutasít (más oldalak esetében is).

[link]

Értelemszerűen a firefox-ost

jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szirty ***** válasza:

"Ezt rakd fel és mindent sütit élből elutasít"


Csak hát sok oldal megtagadja az "együttműködést" ha nincs elfogadva a kérése...

jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Bizonyos oldalakon bejön ez a ciookie-elfogadó oldal (pl a YT esetében is) és ez annyit csinál mintha rámenne az ember kézzel és benyomná hogy - nem fogadom el. Amelyik oldalon nincs ilyen lehetőség, ott pedig nem csinál semmit. Szóval nem találkoztam még hasonló problémával # 9.
jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!