Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most hogy kell kilépni a...

Most hogy kell kilépni a fb-ból?! Egyszerűen nem tudok kilépni a Facebook fiókból! Eddig sosem okozott gondot, azonnal megtaláltam, hogy hova kell kattintani, hogy kilépjen.

Figyelt kérdés
Volt/van vmi változtatás a kilépésben?

jan. 7. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Nincs változás. Jobb felső sarokban a kép, majd kijelentkezés.
jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi... Nem tudom, hogy mi van, lehet, hogy nincs jól betöltődve az oldal?! Mivel egyszerűen nincs kijelentkezés menüpont! Ilyenkor mit lehet tenni? Nem akarok belépve maradni.
jan. 7. 22:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Ötlet? Mit tegyek?
jan. 7. 22:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki az eszközödet, majd inditsd ujra. (nem irtad meg az eszközt)
jan. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Újraindítottam. Sajnos nem oldotta meg! Azért köszi.


Okostelefon, Xiaomi Redmi note 9.


Egyszer már egy másik weboldallal is csinálta ezt. Lehet, hogy a böngészővel van vmi.


Ugyanis akkor az volt, hogy meg volt nyitva egy honlap a Firefox böngészőben és be voltam lépve a fiókba (nem fb, de nem tudom ideírni a nevét, mert nem engedi), akkor sem tudtam kilépni és megnyitottam egy másik böngészőben. Akkor derült ki, hogy a Firefoxban az az ikon, ami a kilépés menüpontja, eleve meg sem jelent.


Nem tudom, lehet, hogy most is ez van? Mivel ez is most a Firefoxban van megnyitva.


És ha igen, akkor mi a teendő? Töröljem az egész Firefoxot és telepítsem újra?


Más módszert már próbáltam, az nem oldotta meg.


Ráadásul annyira ritkán használom a Facebookot... Most se kellett volna. :)


Írj légy szíves, hogy mit tegyek szerinted?!

jan. 8. 11:02
 6/7 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam másik böngészőben, ott egyből ki tudott lépni, tehát akkor a Firefox böngészőben nem működik nálam rendesen valami.

Megpróbálom vhogy letörölni, majd megírom, hogy mire jutottam.

jan. 8. 11:08
 7/7 A kérdező kommentje:
Töröltem a Firefoxot, aztán telepítettem. Ez megoldotta. (Most más gond lett. Haha.)
jan. 8. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!