Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Redditen milyen követelménye...

A Redditen milyen követelményeknek kell megfelelni, hogy valaki létrehozzon egy sub-ot? Mikkel jár ez?

Figyelt kérdés
Olyat akarok csinálni, amihez már hasonló van, de annak egy alternatíváját. Gondoltam arra, hogy a neve után 2.0 vagy valami hasonló lesz. Esetleg az a név, csak máshogy kifejezve több szóval. Nem tudom ezt megtehetem-e. Tehát egy jelenlegi nagy sub-nak vannak-e olyan kapcsolatai úgymond a reddit felé, hogy tilthatják nem engedélyezik az adott sub létrejöttét.

jan. 8. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
A fő szabály, hogy korábban tiltott sub nem hozható létre újra semmilyen formában (név, tartalom), azért bannolnak. Meglévőről csinálhatsz egy másolatot akár egy az egyben, de nem szerencsés kivívni egy nagy közösség ellenszenvét (a megtévesztő elnevezés is ilyen, mert azt hiszik hogy annak a része), mert rá fognak szállni és szétbarmolják.
jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan lesz eldönthető, hogy a helyett van. Viszont azt, hogy érted hogy rászállnak és szétbarmolják? Elvileg, ha enyém a sub akkor tudok tiltani bárkit onnan. Kis esélyt látok persze a sikerre, de szeretném megpróbálni.
jan. 8. 22:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudsz moderálni, csak nem ugyanaz amikor állandóan azzal kell foglalkoznod, vagy békén hagynak. Ez is csak egy feltételezés, hogy megtörténhet ilyen is (pl. hírességek elvakult rajongói képesek szélsőségesen ostobán viselkedni), hiszen nem derült ki miről szólna.
jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!