Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A google térkép tele hibával...

A google térkép tele hibával miért nem lehet javítani?

Figyelt kérdés
Csak a falumban egy sor komoly hiba van a google térképnek, egész más utca névtől kezdve össze vissza van barmolva az egész és a google nem is ereszti annak javítását, de lehetőség se nincs a jelentésére, hogy egy adott helyen gond van.

jan. 9. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
A Google alapvetően jó, főleg, hogy díjmentes. Ha nem tetszik, lehetőséged van másik térképet használni. Van ingyenes is, fizetős is, szabadon válogathatsz.
jan. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Melyik faluról van szó?
jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4%
Az azért ugye megvan, hogy a Föld nevű bolygó felülete egészen nagy? A Google rendszere meg ennek nagy részét lefedi. Tetszik vagy sem, de nem az lesz a prioritás, hogy egy random zsákfaluban véletlenül el lett írva egy utcanév.
jan. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet javítani. Én már több hibabejekentést is tettem és idővel orvosolták őket.
jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet javítani/jelenteni, még ha nem is olyan szabadon, mint az openstreetmap-et.

[link]

jan. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

Egy több milliós nagyváros lemaradt a térképről?

Vagy Pécs és Prága szomszédos városok rajta?

🤔

jan. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Be lehet jelenteni. Én már jelentettem, hogy a Google szerint nem lehet gyalog átmenni az itteni autópálya-bevezetőről egy kis mellékutcába, és nem sokkal később berajzoltak egy kis gyalogutat. Persze attól, hogy Pesttel foglalkoznak ilyen téren, még lehet, hogy a falvakkal nem.
jan. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Útra vonatkozó hibás adatok kijavítása

Nyissa meg a Google Térkép alkalmazást számítógépen.

Kattintson a bal felső sarokban található Menü Menü elemre.

A bal oldalon kattintson a Térkép szerkesztése majd Út hozzáadása vagy javítása lehetőségre.

A térképen válassza ki a kijavítani kívánt utat.

A bal oldalon ellenőrizze a kiválasztott útszakaszt.

Az „Adatok szerkesztése” részben válassza ki a javítani kívánt információ típusát, majd adja meg a javítást.

Kattintson a Kész majd Küldés elemre.


Sajnos ez az opció már nem létezik!

jan. 11. 17:07
 9/10 anonim ***** válasza:

A javítási lehetőségről annyit, hogy egyszer beküldtem egy rakás javítást a környékemen. Rossz helyre bejelölt emlékművek, elírt üzletnevek, pontatlan útszakaszok.


7 évvel rá kaptam egy email üzenetet, hogy hurrá, nagyon kedvelik a turisták az emlékművet az új helyen... Csakhogy az akkor már jó két éve megszűnt létezni, lévén lebontották időközben. Természetesen rögtön leszedtem, azóta is fent van és még kedveltebb lett a hely.


Hogy a többi javításom mikor fog felkerülni, egyáltalán ebben a formában van-e értelme, az jó kérdés. Amire elfogadják, arra már rég elavult lesz a beküldött info.

jan. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9"

A google sem már a régi feltörekvő, egy ideje keresek ahol csak tudok alternatívát keresni rá. Chrome kilőve, drive is másik pár év és csak a android belépésre fogom használni.

jan. 12. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!