Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért látok nem hiteles...

Miért látok nem hiteles időpontot a Messenger chat-nél?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha hülye kérdés, de miért van az, hogy beszéltem valakivel Messengeren kb 2 órája és mikor bemegyek ismét a beszélgetésbe kb 2 óra múlva azt írja ki hogy 23 órája volt elérhető!? Vagy pl látom reggel 8-kor hogy 5 órája volt elérhető majd ha egy óra múlva ismét megnézem akkor már azt írja hogy 20 órája. Ezt egy embernél vettem csak észre eddig, az én telefonom vagy netemmel lehet a baj? Köszönöm a válaszokat!

#facebook#chat#messenger
jan. 14. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert egyrészt bugos az egész, nem megbízható. Tele van az egész hibákkal amik miatt ilyesmik lehetnek.

A másik hogy van egy rakás kiegészítő, bővítmény, amikkel bele lehet piszkálni hogy mást jelezzen ki, és sokan használnak is ilyet. Lehet az ismerősöd valaki más miatt használja, de emiatt látsz te is téves infókat.

jan. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A messenger mindig is összevissza jelezte az "elérhető" állapotot, az üzenetek kézbesítettségét, a "látta" feliratot.

Gyakorlatilag 100 funkcióból 99 nem megfelelően, vagy egyáltalán nem működik.

jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert nem megbízható, hibás. Nekem a kedvencem, párszor fordult elő, mondjuk 13-kor írtam vkinek üzit, a messenger kijelezte, hogy aznap 10 körül látta, tehát, amikor még meg se írtam:-D
jan. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat!
jan. 16. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!