Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha véglegesen törlöm az...

Ha véglegesen törlöm az Instagram-fiókom, akkor azt az e-mail címet, ami hozzá volt megadva tudom használni másik fiók létrehozásához?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki végleg használhatatlanná glitchelt az Instagram fiókom, egy napja nem tudok semmilyen profilt megnyitni bejelentkezve (a sajátomat is beleértve), így nem tudok semmit csinálni rajta. Mivel kijelentkezve viszont be tudok tölteni profilokat, így egyértelműen a fiókkal van valami baj és nem a böngészővel vagy magával az Instával (nem tudom mi, ne kérdezzétek). Mivel amúgy sincs rajta szinte semmi, úgy döntöttem inkább törlöm és csinálok újat, hátha úgy megjavul. Viszont az e-mail cím amit használok össze van kötve a Google- és Facebook-fiókommal, így üdvös lenne ha tudnám azt használni majd az újhoz is. Lehetséges lesz?

jan. 15. 14:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!