Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Deaktiválták a Pinterest...

Deaktiválták a Pinterest fiókomat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Történt már vkivel ilyen?? Véletlenül átállítottam a Pinterest alkalmazásban az éltkoromat 14 évesre, pedig már elmúltam 18 éves, de nyílván ezt a Pinterest nem tudja, így azonnal deaktiválta a fiókomat, és azóta sem tudok belépni. Küldtem már nekik vagy két üzenetet, de eddig még egyikre sem kaptam választ. Szerintetek válaszolnak? Ha igen kb mikor? Van vkinek bármi ötlete h mit tehetnék h vissza kapjam a fiókomat a pineimmel együtt? Előre is köszi!!

#Pinterest #Pinterest fiók deaktiválás #Pinterest fiók újraaktiválás
jan. 15. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt megtalálod a fellebbezés menetét:

[link]


"How do I submit an appeal?

When we deactivate your account for age-related reasons, we'll send you an email letting you know. Click the link provided in that email to submit your appeal and verify your age. Note that all appeals must be made using this link, which will expire after seven days."

jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha jól értem akkor kapnom kellett volna vmilyen emailt a deaktiválásról??

Egyelőre nem kaptam ilyet de köszi a segítséget

jan. 15. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!