Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Yettel otthon net: Ha tavaly...

Yettel otthon net: Ha tavaly visszavittem az ingyenes 3 hónapon belül, akkor most újra igénybe tudom venni a szolgáltatást?

Figyelt kérdés
Természetesen nem az ingyenes szolgáltatásra gondolok, hanem magára az otthon net szolgáltatásra. Ugyanis én tavaly 3 hónapon keresztül ingyenesen használhattam, és a 3 hónap után visszavittem, mivel költözés miatt egy másik címen tartózkodtam, ahol volt vezetékes internet. Most visszaköltöztem a régi címre, és már itt is maradok, és hosszútávon szeretném a Yettel netét igénybe venni. A kérdés tehát, hogy az jelent-e most bármit, hogy már egyszer lemondtam a szolgáltatásról? Nem számít, hogy ha most már egyből számláznak, mivel tudom, hogy mit tud a címemen biztosítani tavalyról.

jan. 16. 14:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem kerültél náluk tiltólistára csak azért mert korábban lemondtál egy szolgáltatást. A 3 hónap ingyenesség viszont valószínűleg csak egyszer vehető igénybe.
jan. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!