Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilról megosztott net...

Mobilról megosztott net erősítéséhez segítség lenne a TP Link USB jel erősítő?

Figyelt kérdés

Nincs wifink, csak mobil otthon net amit telefonról osztunk meg, laptopra,másik telefonra stb. Ha a laptopba be dugom azt a tp link tl-wn722n jel erősítőt, akkor segít erősíteni a jelet vagy az úgy off?

Köszönöm a választ!


jan. 18. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem...
jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A TP-Link TL-WN722n az nem jelerősítő, hanem Wifi adapter. Ha a gépedben nincs wifi, akkor ezt dugod rá a gépre hogy elérd a wifi hálózatot.

Tulajdonképpen ilyesmi van beépítve a laptopokba, és a mobiltelefonokba is...

Ezek a jelerősítők:

[link]


Ennek van egy olyan üzemmódja, hogy veszi egy wifi jelét, és erősebben továbbítja. Ilyent már én is használtam, de telefon wifi jelével még nem próbálkoztam. Elméletileg mennie kéne...

jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdemesebb lenne befektetni egy SIM kártyás asztali routerba, amiről akár vezetékesen is (de akár wifin is) mehet a net az egész családnbak.
jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Vodafone mobilnet xxl van nekünk,ami külön sim kártyás net. Jelenleg telefonban van a netes sim, de veszek hozzá külön routert hátha azzal jobban megy majd. Az a baj vele hogy nagyon gyenge a jel ezért is gondoltam hátha.. de akkor rosszul gondoltam. 😅

jan. 19. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!