Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az rtlklub.hu/videó oldalon...

Az rtlklub.hu/videó oldalon találtam néhány 2008. december 26. -ai videót, amiket szeretnék CD-re menteni. Lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés

Kérem aki tud segítsen nekem, mert iszonyat fontos lenne. Leírná valaki lépésről lépésre hogy mit tegyek?

köszönöm


2010. okt. 23. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

WmRecorderrel le tudtam menteni anyagot. Ha betennéd a linket ránézhetek arra is...

Amúgy>>>telepíted az WmRecordert, beállítod a letöltési mappát. (felpakol egy winPcap-ot is...valami segéd prg)

Elindítod a programot, elindítod a lejátszást. A WmR elindítja a letöltést...kb, ha nem menne újratöltés...

Én a 12-est használom, de>>> [link]

2010. okt. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon aranyos vagy hogy segítesz. Letöltöttem amit küldtél, de nem indul el. Vagy én vagyok túl béna.

Ezt a kettőt találtam sajnos a 26.-ai híradóból, a többit szerintem nem is fogom megtalálni a fél órás műsorból. Még próbálkozom a linkeddel. Köszi:))

[link]

[link]

2010. okt. 23. 18:17
 3/5 A kérdező kommentje:

Találtam egy Tényeket is, ha tudsz ebben is tudnál segíteni?

[link]

2010. okt. 23. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Valahogy így kéne kinéznie>> [link]

Leszedtem neked zip.ben letöltheted: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. okt. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! A linked alapján most tudtam letölteni ezt a 3 videót. Nagyon sokat segítettél, nélküled nem ment volna, és ezért nagyon nagyon hálás vagyok. Ha priviben megírod a címed, küldenék is valami apróságot neked, mondjuk valami desszertet hálám jeléül. :)
2010. okt. 27. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!