Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Grin(vip)channel group megbízh...

Grin(vip)channel group megbízható oldal?

Figyelt kérdés
Eddig fizetett nekem videók lájkolásáért, de azt olvastam róla hogy utána már nem fog fizetni ha vip részre teszik az embert. Igaz ez?

jan. 26. 09:38
1 2 3 4
 1/35 Macska6 válasza:

Vip 2 ben fizetett. A vip 3 beléléshez 128 000 ezer foritot kér.

Amig be nem fizetem addig nem fizet. Kétszer vissza kaptam. Három napja csinálom.

jan. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Henii2294 válasza:
Nem csalás? Nincs fent veszély arra hogy a számlával játszanak? Nem akarom hogy megadom a számlaszámom aztán semmi pénz nem lesz rajt.
febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
Én is most kezdtem el, eddig fizetett, de még vip0 vagyok.Vajon VIP3 után mi történik? Elvileg 20000ft fizetsz be VIP3 leszel, vagyis nekem azt mondták.
febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:

Hello.

Én befizettem a VIP 3mat és elég nagy kaosz lett.

Bebuktam a pénzem elég sokat…

Valaki vissza kapta?

febr. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
Szia negyedik! Az mit jelent pontosan? Nekem eddig nem volt baj, fizetett végig. Most kell befizessem a vp3 at. A vip 2 vé válásnál nekem is volt pici káosz de aztán megkaptam a pénzt. Bárki másnak egyébként tapasztalat?
febr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:

Sziasztok

Vip2-ig mukodik de sajnos a vip3 nal olyan osszeget ker be hogy visszakapd a penzed hogy azt inkabb senki ne utalja el..

febr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
Sziasztok van itt olyan aki befizette a vip 3?
febr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:

Nekem VIP 3 20000 azzal beléptem de lett rá egy következő hívás 128000 osszekuporgattam mire lett egy 3. Hívás 560000 amit befizettem mert kertem kölcsön de ott zavargasztak és elrontottam a hívást vagy ok manipulálták valamit mert végig btc kellett hívni de amint megcsináltam írtak hogy hibásan csinaltam egy másik emberrel együtt és emiatt mi nem vehetünk ki semmi pénzünket csak ha befizetünk 1 millió 710 ezer forintot

Most ott tartok mivel nincs pénzem befizetni hogy nem tudom kifizetnek e valaha de áll benne a pénzem vagy lenyultak

Hiába kerleltem nem adják vissza csak ha befizetek a pénzt és csinálok meg egy ügyletet vele

febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
A Vip2-ig csináltam én is meg.Sajnos előre nem tájékoztatnak hogy még lesz plusz befizetés, így elgondolkodtam a VIP3 fizetésén. Kérdeztem hogy mire szamitsak a VIP3-nal válasz hogy ugyanaz mint az előző, nekem ez gyanús volt, így megálltam. Most itt olvasva azt hiszem jól tettem.
febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
9 es nagyon jól tetted, hogy nem váltottál. Így lehet akkor még pénzt keresni vip 2 be? Valameddig biztos gondolom. Mert én is váltani akartam vip 3 ra, befizettem a 20 ast, aztán rám akartak még erőltetni 128 at, mondom persze jó vicc. Ha lett volna annyi pénzem sem fizetem be. A befizett pénzt meg nyílván nem adják vissza arra hivatkozva, hogy nincs befejezve a feladat. De mivel az elején fizettek nekem legalább egy 10k körül összesen, így "csak" egy tizest buktam. SZÓVAL MINDENKI FIGYELJEN A LÉNYEG: MARADJON MINDENKI VIP 2 AKKOR TUDSZ PÉNZT KERESNI EGY DARABIG BIZTOS
febr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!