Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a Facebook "Kit ismerhetek?...

Ha a Facebook "Kit ismerhetek?" listáról eltávolítok valakit, akkor az illető kap erről bármilyen értesítést?

Figyelt kérdés

Rendszeresen felhoz a Facebook a "Kit ismerhetek?" listán olyan embereket, akiket bár látásból ismerek, de nem szeretném ismerősnek jelölni őket. Ha rámegyek az "Eltávolítás" lehetőségre, akkor ebből ők észleli fognak bármit?


Nem letiltani szeretném őket, csak egyszerűen idegesít, hogy hetek óta azt nézem, hogy kivel lehetnénk ismerősök - de nem vagyunk. Eddig reméltem, hogy idővel majd magától talál más célpontot a rendszer, de nem úgy tűnik.



jan. 27. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Te kaptál valaha ilyet?
jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyik irányba sem történik értesítés. Te sem kapsz arról, hogy ismerősnek ajánlottak vagy töröltek a listáról, ahogy a másik felhasználó sem ha ilyen művelet történik. Még az sem valószínű, hogy akit a rendszer neked ismerősnek ajánlott, ott a másik félnél téged szintén felajánlott volna.
jan. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Nem, de én alapból tök antiszociális vagyok, szóval ez nálam nem mérvadó. Viszont feleslegesen bunkó sem szeretek lenni, és ezek az emberek nem ártottak nekem, csak egyszerűen nem szeretem hogy a FB naponta tízszer löki az arcomba a profilképüket, hogy jelöljem már be őket.


Köszönöm a válaszokat mindkettőtöknek! #2: Ez most megnyugatott, köszönöm.

jan. 27. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!