Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell leíratkozni a...

Hogy kell leíratkozni a Magyarország Kormánya hírlevelekről?

Figyelt kérdés

jan. 31. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

A gmail esetében van egy olyan gomb, hogy leiratkozás. Az átvisz egy oldalra. A fontos részét bemásoltam ide.

Igazából én próbáltam már többszőr leiratkozni, de olyan mintha lehetettlen lenne. Aztán átküldtem a spambe az emaileket.

Elvileg ennek kellene működnie ez volt fent a honlapon.->


"Amennyiben Ön le kíván iratkozni a hírlevélről, kérjük, írjon e-mailt a leiratkozas.kormanytajekoztato@mk.gov.hu e-mail címre. Amennyiben másik e-mail címről teszi meg a leiratkozási kérését, akkor kérjük, hogy ügyeljen a törölni kívánt e-mail-cím pontos megadására annak beazonosíthatósága érdekében. Ezekben az esetekben az adatkezelő az Ön e-mail címét törli a nyilvántartásból."

jan. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Bocsi előző vagyok elfelejtettem ide rakni az oldalt ahol megtalálható ha meg szeretnéd nézni:

[link]

jan. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Pont ma reggel néztem is, írni kell nekik egy e-mailt, másképp nem megy. Pedig megírtam nekik válaszlevélben, hogy a jó édes k anyátoknak küldözgessetek spamet :D
jan. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak személyesen lehet Orbán Viktornál.
jan. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy le akarsz? Ha leiratkozol, akkor tudni fogják és ha holnap jön érted a fekete autó, akkor csak magadra számíthatsz.
jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Beléptem a facebookon az "Akik még nem szexeltek kecskével" csoportba. Most nem merek kilépni.
jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 :D
jan. 31. 14:05
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 "Abdul, Ahmed and Kumar left this group 2 hours ago."
jan. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg nem akarsz emailt írogatni nekik, akkor meg jelöld meg spamként a feladót.


Nevetséges (de gondolom tudatos), hogy külön emailt kell írni, amikor már a legótvarabb weboldalak emailjeiben is van leiratkozás gomb...

jan. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!