Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miert tilt a facebook?

Miert tilt a facebook?

Figyelt kérdés

apukamat mar rengetegszer tiltotta a facebook, pedig semmi olyat nem csinal a kozossegi mediaban. nehany napja (szokasosan) kolcson adta a telefonjat a drogos munkatarsanak, mert az irkalt a fasziknak hogy igyugy szivnak, es apumat olyan szinten letiltottak, hogy 3 fiokja kozul egyikbe sem tud belepni, nekem pedig azt jelzi nem is leteznek azok a fiokok. most en csinaltam neki egyet a sajat telefonomrol, minden tok jo volt,es nekem full rendben van minden, apumat viszont meg mindig nem akarja beengedni a telefon

a facebook alkalmazason sehogy sem jo, most mondja hogy google-bol online ment be a facebookra es ugy mukodik a fiok. most akkor mi a fasz van?🥹 17 lany es soha nem tanultam informatikat



febr. 1. 12:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fater annyir5a ostoba, hogy drogos söpredékre bízza a dolgait, meg is érdemli.
febr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!